Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Введення

Рада з прийому до випускників (GMAC) - це глобальне об'єднання провідних бізнес-шкіл, що керуються місіями.

Ми віддані роботі, яку ви виконуєте щодня.

Заснований у 1953 році, GMAC активно прагне просунути мистецтво та науку вступу, скликаючи та представляючи галузь, пропонуючи найкращі в класі продукти та послуги для шкіл та студентів.

Ми володіємо та адмініструємо іспит на випускний менеджмент випускного менеджменту ™ (GMAT ™). Вперше керований у 1954 р. Сьогодні на нього покладаються понад 7000 аспірантур у всьому світі, а 9 з 10 нових заявок на MBA у всьому світі здійснюються за допомогою бала GMAT. і понад 200 000 кандидатів здають іспит GMAT щороку.

Інші наші провідні оцінки включають іспит NMAT за GMAC ™, на вступ до програм управління випускниками в Індії та Південній Африці та Виконавчу оцінку, спеціально розроблену для програм Executive MBA у всьому світі.

Рада базується у Сполучених Штатах з офісами у Великобританії, Індії та Гонконгу.

Наше бачення, місія, мета та цінності: керування всім, що ми робимо

Бачення

Ми бачимо світ, де талант, сумісний із прагненням, може отримати вигоду від найкращої освіти в бізнес-школі.

Місія

Наша місія полягає у наданні рішень, необхідних школам та кандидатам, щоб виявити та оцінити один одного.

Мета

Щоб талант ніколи не залишався нерозкритим.

Цінності

 • Мужність: Ми сміливі в оскарженні статусу кво.
 • Креативність: виконуючи це, нам потрібно бути творчими в тому, як ми вирішуємо проблеми. Без мужності та творчості ми не залишимося актуальними.
 • Прослуховування: Щоб діяти сміливо та креативно, ми слухаємо ринок та своїх зацікавлених сторін та діємо на те, що ми чуємо.
 • Співпраця: Дія вимагає співпраці. Ми не можемо виконати свою місію як окремі особи, або навіть як одна організація.
 • Цілісність: Перш за все, ми діємо з непорушною доброчесністю, щоб забезпечити чесність та справедливість.

Живучи ці цінності щодня, ми прагнемо вибудувати міцні зв’язки в нашій організації та освітянській громаді, як сьогодні, так і в майбутньому.

Кодекс етичної поведінки GMAC підтверджує наші цінності, нашу місію та бачення, а також підтверджує наші зобов’язання один перед одним та своїми зацікавленими сторонами.

Наші члени підтримують наші цінності та дотримуються нашої політики щодо членства. Як організація, ми цінуємо і підтримуємо міцні, творчі стосунки з організаціями, місії яких відображають нашу прихильність до досконалості в освіті випускників менеджменту. Ми також отримуємо користь від наших партнерських відносин з провідними організаціями з вищої освіти та технологій, включаючи Pearson VUE, наших глобальних адміністраторів іспитів GMAT та ACT, Inc., нашого партнера з розробки іспиту GMAT. Ці партнерства допомагають нам надавати незрівнянну цінність для нашої спільноти випускників управління.

people, girls, women

Перевага GMAC

Ми відкриваємо двері для випускників програм управління та потенційних студентів у всьому світі.

У GMAC ми співпрацюємо з вами, щоб переконатися, що ви знайдете найкращих кандидатів для вашої програми.

Це партнерство поширюється далеко за рамки нашого флагманського пропозиції, іспиту з випускного менеджменту (GMAT ™). Ми також надаємо дослідження та ринкову інформацію, маркетингові та рекрутингові інструменти та програми, можливості професійного розвитку у всьому світі та інноваційні грантові ініціативи. Все, що ми робимо, покликане допомогти вам досягти успіху.

Чому GMAC? П’ять добрих причин

 1. Іспит GMAT є найбільш широко використовуваною оцінкою для вступу до випускників в усьому світі.
  Створений школами управління для шкіл управління та доступний у 114 країнах, іспит GMAT настільки широко використовується, оскільки він є найнадійнішим прогнозом успішності в навчанні післядипломного менеджменту. Прийняття балів з іспитів GMAT надає вам доступ до великого пулу висококваліфікованих та відданих майбутніх студентів.

 2. Наші випускники управління ринковою інформацією, дослідження та розуміння не мають собі рівних.
  Наш аналіз та дані про тестуючих GMAT та попит на освіту післядипломного менеджменту інформують школи та програми по всьому світу. Ця ексклюзивна інформація дозволяє відстежувати все - від нових глобальних тенденцій до власних найкращих перспектив. Наше дослідження визнане націленим та надійним, і воно наводиться у провідних новинних публікаціях, таких як The Wall Street Journal, Bloomberg BusinessWeek, Financial Times та China Times.

 3. Наші цільові інструменти та програми набору персоналу можуть допомогти вам знайти потрібних кандидатів.
  Ми можемо допомогти вам встановити контакти, націлити на людей та налагодити стосунки, які призводять до підтвердженої реєстрації. Незалежно від того, чи точний підбір персоналу здійснюватиметься через базу даних Служби пошуку вступників випускників управління (GMASS ™), ми допоможемо вам зустріти найкращих кандидатів у вашій програмі.

 4. Наш портфоліо маркетингових інструментів та послуг допоможе вам досягти та набрати найкращих кандидатів для наступного заняття.
  Наші маркетингові пропозиції дозволяють продемонструвати свою установу та програми усім, хто зацікавлений у здобутті ступеня випускника з управління. Познайомте потенційних студентів з тим, що ви пропонуєте, запросіть їх на заходи та проінформуйте їх про можливості. І якщо ваша установа чи програма приймає іспит GMAT, ви можете скористатися ще більшими шляхами для того, щоб майбутні студенти знайшли вас, і ви змогли орієнтуватися на конкуренцію та оптимізувати свій маркетинг.

 5. Наші можливості професійного розвитку допоможуть вам відточити свої навички та досягти успіху у своїй роботі.
  У GMAC ми розуміємо, що вам потрібно, щоб досягти успіху в кар’єрі, будь то ветеран прийому чи просто починаєш працювати. Ми пропонуємо можливості на місці та в Інтернеті, щоб допомогти вам та вашим працівникам домогтися кар’єрних цілей, покращити свою роботу та розширити можливості мереж в рамках глобальної спільноти з випускних навчальних закладів управління. Ми також підтримуємо поточний перелік професійних посад, доступних у вищій освіті з управління в усьому світі.

Розташування

Розташування
 • PO Box 2969, 20195, Reston

 • PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

 • Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

 • Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

 • 405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

 • BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

 • The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

Програми

Запитання