Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Введення

Ласкаво просимо в Glen Oaks Community College . Ми раді, що ви вибрали GOCC, щоб допомогти вам досягти своїх освітніх цілей. Ви знайдете дивовижно відданих викладачів та співробітників, які нададуть освітні можливості та послуги підтримки, які покращать ваш загальний досвід роботи в Glen Oaks.

Ви можете вибрати з пропонованих ступінь та сертифікатів, що ведуть до прямого працевлаштування в кар’єрі або переведення в дво- та чотирирічні установи. Будучи регіонально акредитованим коледжем, усі курси коледжів повністю передаються як державним, так і приватним коледжам та університетам.

Коледж пропонує безліч допоміжних засобів та послуг для доповнення наших навчальних пропозицій. До них відносяться «Комунікації з навчання», які охоплюють бібліотеку EJ Shaheen, Центр навчання та тестування та Центр дистанційного навчання; Фітнес / оздоровчий центр, пропоновані заходи, включаючи легку атлетику, товариство честі Фі Тета Каппа, Товариство честі технологій Epsilon Pi Tau, професійні та соціальні клуби, студентський уряд тощо.

Glen Oaks розташований на прекрасному майданчику на пагорбах міста Шерман, розташованому в центрі міста Сент-Джозеф, штат Мічиган. Заклади сучасні та добре оснащені новітніми технологіями та ресурсами. Поза межами прямого навчального простору є навчальні зони, фуд-корт, атріум, гімназія, соціальні райони та спеціалізовані місця для лабораторних та технологічних пропозицій. Нещодавно створені лабораторії сестринських та медичних послуг посідають ніщо за якістю дизайну та навчального середовища. Крім того, коледж восени 2017 року відкрив зал для проживання студентів на 106 ліжок.

Студентське тіло «Глен-Дубс» відображає різноманітність регіону та безліч індивідуальних освітніх цілей. У GOCC ви матимете можливість розвивати дружбу з однокласниками з усіх сфер життя та рости як професійно, так і особисто.

Розташування

  • Centreville

    Shimmel Road,62249, 49032, Centreville

    Запитання