Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Введення

Ми більше, ніж бізнес. Наші номери це доводять.

Понад 100 років Gies College of Business навмисно розробляв свої інноваційні програми, передову навчальну програму та можливості навчання на досвіді, щоб розширити можливості та підготувати студентів до втілення великих ідей у значущі дії. Це відбувається, коли студенти мають доступ до інноваційних навчальних програм, талантів найкращого викладача, найсучасніших ресурсів, міцної репутації серед роботодавців та виняткових можливостей для спілкування.

Сьогодні викладачі Gies готують понад 6000 майбутніх лідерів бізнесу з усього світу, щоб здійснити своє призначення на практиці та забезпечити трансформаційне лідерство у світовій економіці.

Про наше ім’я

У 2018 році випускники Ларрі та Бет Гіс дали своє ім’я та неймовірно прихильний подарунок у коледжі 150 мільйонів доларів - як ми офіційно стали коледжем бізнесу Gies. Ця дивовижна можливість розширює нашу основну місію - надання навчального досвіду, що виходить за межі бізнесу.

Як засновник, президент та генеральний директор компанії Madison Industries, Ларрі запитує щось особливе у своїх співробітників, колег та самого себе. Особисто дізнавшись, наскільки потужним є з'єднання того, що він робить кожен день, для більшої мети, Ларрі зараз просить інших "знайти своє".

Дін Джефрі Р. Браун вважає, що наше "чому" в коледжі стало сильнішим, коли декілька диференціаторів формуються з щедрого подарунка Ларрі. По-перше, ми надалі розширюємо навчальну програму, присвячену пошуку та дослідженню інновацій у бізнесі. По-друге, зараз ми можемо забезпечити ще більший доступ до зміни життєвої освіти, що змінюється життям. По-третє, ми наймаємо більше викладачів та встановлюємо ресурси, необхідні для натхнення наступного покоління бізнес-лідерів.

Програми магістратури в Gies

Незалежно від вашої кар’єри, Gies Business має навчальну програму для випускників, яка дає вам правильне поєднання навчання в аудиторії, практики та лідерства, щоб досягти ваших конкретних кар’єрних цілей і бути більш конкурентоспроможним на ринку праці. У нас є повний набір магістерських програм, які надаються відповідно до ваших потреб.

Усі наші програми - від бухгалтерського обліку до менеджменту та фінансів - пропонують вам можливість вивчити різні бізнес-функції, навчитися критичним навичкам вирішення проблем і отримати досвід реального лідерства. Ви закінчите навчання, готове додати цінність з першого дня кар’єри, яку збираєтеся будувати.

Розташування

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

Запитання