Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

Введення

Glendale Community College Глендейл (Глендейл, Каліфорнія) був заснований в 1927 році і протягом цього часу пропонував "понад 85 років досконалості та якості освіти". Коледж Глендейл, або " GCC ", повністю акредитований регіональним акредитаційним органом "WASC" і зараховує 16 000 студентів протягом будь-якого семестру. У коледжі також діє активний та динамічний відділ Міжнародної студентської програми - в ньому навчаються 500 іноземних студентів із понад 50 країн. GCC має один з найвищих "коефіцієнтів трансферу" до чотирирічних університетів в Каліфорнійській системі дворічних коледжів. Ця система ідеально підходить для іноземних студентів, оскільки дозволяє студентам з візами F-1 заощадити час та гроші на своїх програмах бакалаврської підготовки в США.

46563_GCCADBldg..jpg

Міжнародне бюро студентів

  • Повний штат професійного персоналу з досвідом світових подорожей та безліччю знань мови.
  • Повна підтримка обробки, оцінки та успішної реєстрації.
  • Повна підтримка академічного консультування / реєстрації класів та консультування з питань імміграції. "Нова орієнтація на студентів", пропоновані осінні та весняні семестри.
  • Програмування заходів як у студентському містечку, так і за його межами з Міжнародним студентським клубом. Активний студентський уряд. Асоціація, а також клуби, заходи та легка атлетика.
  • Розміщення "Проживання в сім'ї" за межами університетського містечка

Швидкі факти

Акредитація: Повністю акредитована установа: WASC: Західна асоціація шкіл та коледжів. GCC була заснована в 1927 році і є однією з найстаріших серед коледжів CA. "Понад 90 років досконалості в освіті.

Вимоги до вступу: Стенограми та диплом середньої школи; мінімум 2,0 або середній бал "С", якщо переходить безпосередньо з американського коледжу чи університету. TOEFL оцінює мінімум 45 на iBT, або IELTS "бальний рейтинг" 4,5 як мінімум - якщо англійська мова не є вашою першою мовою викладання. Крім того, заява про підтримку та виписка з банку та особисте есе на одній сторінці. "Умовний вступ" доступний для студентів без TOEFL або IELTS та переходу з програми мовної школи.

Кампус та зручності: Мальовничий та сучасний кампус площею 100 акрів та 25 будівель, розташований на схилах "гір Сан-Рафаель" - з видом на місто Глендейл та частини великого горизонту Лос-Анджелеса та району метро. Дуже безпечне приміське розташування в ідеальному житловому районі будинків. Місто Глендейл згадували як "Місто коштовностей" у Південній Каліфорнії.

Запропоновані ступені: доцент у галузі мистецтв (AA), науковий співробітник (AS); поряд із короткотерміновими програмами сертифікатів та загальноосвітніми курсами. Всього запропоновано 75 академічних спеціальностей; повністю передається чотирирічним університетам США

Кількість учнів: 15 000 студентів; включає 500 студентів з міжнародних віз (кожен семестр) з понад 50 країн. Серед найбільших традиційно представлених країн - Південна Корея, Японія, Китай, Гонконг, Індонезія, В’єтнам, Тайвань, Швеція, Саудівська Аравія, Філіппіни, Бразилія та Вірменія.

Викладачі / співробітники: викладачі факультету, які працюють повний та неповний робочий день - здобули ступінь магістра та доктора наук за обраною дисципліною. Невеликі класи (середній розмір класів від 25 до 30 студентів), семінари та сучасні лабораторії інформатики.

Житло та "проживання в сім'ї". Житло поза містечком включає квартири, гостьові будинки та американські сім'ї, що приймають, або варіанти "проживання в сім'ї" через компанію Homestay Placement Company - ISP, International Student Placements. Примітка. Житлові приміщення в гуртожитках чи гуртожитки недоступні. Для проживання в сім’ї зв’яжіться з Інтернет-провайдером: [email protected]; Веб-сайт: www.ISPHomestays.com.

Основні галузі досліджень: 75 академічних спеціальностей, що ведуть до доцентів. Популярні галузі навчання включають бухгалтерський облік, анімаційний дизайн, мистецтво / образотворче мистецтво, авіацію (сертифікат бортпровідника); Ділове адміністрування, комп’ютерні науки / інформаційні системи, кулінарне мистецтво (з керівництвом ресторанів / готелів); Танець, графічний дизайн, масові комунікації, музика, науки про здоров'я / медичні сестри, природничі / фізичні науки, театр та театральне мистецтво.

Коефіцієнт трансферу до університетів: Glendale Community College традиційно має одну з найвищих “ставок трансферу” в Каліфорнійській системі коледжів. Більшість студентів Глендейлського коледжу (після закінчення аспірантури та мінімум 60 одиниць семестрового кредиту) переходять у різні кампуси, що включають систему Каліфорнійського державного університету (CSU) або систему Каліфорнійського університету (UC). Крім того, «угоди про передачу» з багатьма приватними установами включають Університет Південної Каліфорнії (USC), Університет Лойоли Мерімаунт, Університет Пеппердайн. & Occidental College - серед інших регіонально акредитованих установ. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

Академічні програми

Glendale Community College Глендейл обслуговує Глендейл та околиці з 1927 року, заробляючи міцну репутацію академічного рівня, який відповідає потребам мінливого світу. Як повністю акредитована установа, Glendale CC пропонує захоплюючі різноманітні академічні, професійні та короткострокові курсові програми. Коледж пропонує близько 75 академічних спеціальностей, що ведуть до аспірантури, поряд із широким вибором загальноосвітніх курсів - що дає студентам можливість виконати вимоги протягом перших двох років навчання в коледжі, а потім перейти до університету з повною молодшою кваліфікацією. Це дозволяє іноземним студентам економити час та гроші на навчання в США. Іноземні студенти в Глендейлі можуть домовлятися про індивідуальні зустрічі з академічними консультантами, які консультують студентів щодо їх академічного плану, загальних навичок орієнтації, необхідних для досягнення успіху, та реєстрації курсу як денного студента (12 одиниць на семестр).

GCC

Розташування та клімат

Glendale Community College розташований у місті Глендейл, безпечному та приміському житловому кварталі, приблизно за десять миль (або 20 кілометрів) на північний схід від Лос-Анджелеса. Завдяки поєднанню сучасного та традиційного коледжу Глендейл пропонує мальовниче містечко на схилі пагорба на схилах гір Сан-Рафаель, звідки відкривається вид на долини Глендейла та окремі горизонти Лос-Анджелеса. Кампус складається з 100 акрів та 18 будівель, включаючи новий комплекс "Науковий центр" з Планетарієм та нещодавно перероблений Студентський центр / книгарню, кафетерій та заклад кулінарного мистецтва. Інші послуги та зручності включають оновлену бібліотеку, різні комп’ютерні лабораторії, студентський оздоровчий центр, трансферний центр, математичний / науковий центр, центр передових технологій, аудиторію для сценічного мистецтва, виставки студентського мистецтва, фітнес-центр та атлетичну доріжку. У місті Глендейл проживає 200 000 жителів. Клімат Південної Каліфорнії, як правило, помірний і теплий клімат протягом усього року із середньою температурою від 15 ° Цельсія в зимові місяці до 35 ° Цельсія влітку.

Міжнародне студентське життя

Усі нові іноземні студенти повинні відвідувати спеціальну орієнтацію перед осіннім та весняним семестрами. Студентам пропонується прибути принаймні за два тижні до початку семестрових занять для спеціального консультування, тестування та планування академічного курсу. Студентів вітає Президент коледжу, різноманітні викладачі, співробітники, співробітники приймальних комісій та представники медичного страхування. Студентам надаються докладні інструкції та допомога у процесі реєстрації. Всі відповідні імміграційні правила та процедури детально пояснюються. Тестування з англійської мови доступне для тих студентів, які не змогли скласти тест до орієнтації. Інформація про житло поза містечком доступна для студентів, які цікавляться квартирами, влаштуванням сусідів або, можливо, проживанням у приймаючій американській родині. Міжнародне студентське населення в Глендейлі є активною та невід’ємною частиною спільноти коледжу. Культурні та соціальні акценти включають Міжнародну асоціацію студентів, пов’язану зі студентським самоврядуванням, та щорічний "Міжнародний тиждень" навесні - разом із показом мод, світовою музикою, культурними експонатами, ярмарком їжі та танцями на вечерю. Міжнародний офіс також просуває різні "екскурсії" до місцевих визначних пам'яток навколо Південної Каліфорнії.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

Розташування

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

Запитання