Keystone logo
Gateway Technical College Диплом доцента в галузі лісництва та міського лісового господарства
Gateway Technical College

Диплом доцента в галузі лісництва та міського лісового господарства

Kenosha, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 125 / per credit *

На кампусі

* Вартість навчання для резидентів: $134,20 за кредит. Резиденти за межами штату: 67,10 доларів США за навчання за кредит; Загальна вартість навчання 201,30 доларів США за кредит. Можуть стягуватися додаткові збори.

Введення

Ви віддаєте перевагу працювати на свіжому повітрі? Не подобається бути обмеженим в офісі?

Якщо так, програма Gateway's Arboriculture/Murban Liesery Technician Degrees — саме для вас. Майже всі роботи ведуться на вулиці, працюючи з різноманітними інструментами та технікою. А якщо ви вирішите лазити по деревах, ви можете мати свій власний природний «офіс» з краєвидом щодня.

Ступінь младшего спеціаліста з лісівництва/міського лісового господарства Gateway надає випускникам практичні навички та освіту щодо природних ресурсів, щоб вони могли вступити в цю захоплюючу сферу кар’єри лісівників, міських лісівників та пов’язаних з ними професій. Він пропонує заробітну плату для підтримки сім'ї та цілорічний роботу з приватними, корпоративними або державними землевласниками.

Gateway – це лише один із двох технічних коледжів у Вісконсіні, які пропонують ступінь молодшего спеціаліста в цій галузі.

Студенти дізнаються, як лазити по деревах і використовувати пов’язане з ними ручне та технічне обладнання в кампусі Gateway's Kenosha та прилеглих районах. Разом із уявленням про міське лісове господарство, студенти отримають навички, щоб стати арбористом, міським лісником або професіоналом, який займається багатьма аспектами догляду за деревами та видаленням нездорових чи небезпечних дерев. Ті, хто працює в цій галузі, також навчаються бути консультантами, експертами з охорони здоров’я рослин і менеджерами по запасах.

Gateway пропонує курс застосування пестицидів, який додатково покращує здатність випускника почати кар’єру та досягти успіху.


Навчання в процесі роботи

Випускники Gateway's Arboriculture/Urban Forestry Technician вступають у робочу силу з реальними знаннями та навичками. Наші студенти вивчають основи обрізки, догляду за рослинами, посадки та догляду за деревами, ідентифікації рослин, оцінки ризику дерев, а також встановлення та управління ландшафтом на практичних заняттях, а також у класі.

Наш унікальний повітряний компонент дає нашим випускникам досвід безпечної роботи високо на деревах. Ви навчитеся лазінню по канату та упряжі, а також працювати з підйомниками, машинками для стрижки щіток та іншим промисловим обладнанням.

Безпека є основним напрямком нашої програми. Студенти вивчають і дотримуються галузевих стандартів безпеки, здобувають навички та передову теорію з повітряних лісових робіт, включаючи безпечну роботу на висоті для обрізання або видалення дерев поблизу споруд і перешкод. Досліджено безпечну експлуатацію щіткоструйного апарату та іншого галузевого обладнання. Також вивчаються навички ландшафтного управління та проектування, що готує студентів до кар’єри техніка садівництва, техніка з обслуговування ландшафту, ландшафтного дизайну та монтажу, техніка з обслуговування парку та картографування рослинності.


Вимоги до закінчення навчання

  1. Мінімум 64 кредити із середнім показником 2,0 або вище.
  2. *Середній бал 2,0 (“C”) або вище для цих основних курсів.

Повний список вимог до випуску можна знайти в Довіднику студента.


Програмні пропозиції

місцезнаходженняПочатковий термін(и)
днівКеношаFA

Прийом

Про Школу

Запитання