© The University of Fredericton
Gateway College

Gateway College

Gateway College

Введення

Про Gateway College

Gateway College гордістю може стверджувати, що з 1986 року навчає тисячі студентів для того, щоб бути помічником у сфері охорони здоров'я. Випускники Gateway College працюють як цінні члени медичної команди в приватних і державних лікарнях, довготривалого догляду, комплексного догляду, допомога, незалежний спосіб життя, спеціальний догляд, установи паліативної допомоги, а також агенції підтримки на дому.

Ми знаходимося в центрі красивого Ванкувера, Британська Колумбія в Канаді, забезпечуючи легкий доступ до місцевих зручностей і міського транспорту, таких як Skytrain і головні автобусні маршрути.

Наші аудиторії надають студентам натхненну та цікаву для вивчення середовище. Наші висококваліфіковані співробітники та викладачі підтримують усіх студентів і прагнуть успіху кожного студента. Повністю обладнані сучасні лабораторії забезпечують, щоб студенти Gateway College вивчали сучасні знання та навички в практичній та комфортній обстановці.

Ми пишаємося:

 • PTIB: Відділ приватних навчальних закладів
  • «Призначений до н.е. приватний навчальний заклад
 • До н.е. EQA: Забезпечення якості освіти Британської Колумбії
 • NACC: Національна асоціація кар'єрних коледжів
 • BBB: Better Business Bureau
 • BCCCA: Асоціація коледжів Британської Колумбії
115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Місія та бачення

Опис місії

" Gateway College є надання потенційним та сучасним професіоналам охорони здоров'я якісної освіти та навчання. Ми зобов'язуємося постійно розвиватися у сфері охорони здоров'я та формувати партнерські навички для навчання, щоб відповідати і перевищувати галузеві стандарти. "

Бачення

Gateway College буде визнаний високопоставленим коледжем професійної підготовки в Канаді.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Чому Gateway College ?

 • Спеціалізована установа охорони здоров'я. Gateway College підготував тисячі асистентів охорони здоров'я через нашу високоякісну спеціалізовану освіту з 1986 року.
 • Промислові професійні інструктори. Вчіться у одного з кращих. Всі наші викладачі є медсестрами, які мають ліцензії CRNBC, CRPNBC або CLPNBC з багаторічним професійним досвідом. Їхня пристрасть і відданість освіті полягають у тому, щоб сприяти наступному поколінню працівників охорони здоров'я на фронтовій лінії, щоб стати видатними впевненими професіоналами. Їх позитивний і ніжний підхід робить їх легко доступними для питань і додаткової підтримки. Студенти, які отримують високу якість освіти, повністю підготують їх до задоволення та перевищення існуючих стандартів галузі.
 • Індивідуальна увага. Ми розуміємо, що не всі студенти схожі. Ми тримаємо менший розмір свого класу і контролюємо прогрес кожного студента для індивідуальної уваги, надаючи відповідне керівництво та підтримку, що найкраще відповідає їхнім потребам у навчанні та допомагає нашим студентам досягти його повноцінного навчального потенціалу.
 • Допомога на довічне працевлаштування. Ми пропонуємо написання резюме / супровідного листа, регулярне оновлення списку можливостей для працевлаштування та ярмарок кар'єри для зустрічі з потенційними роботодавцями з різних організацій у цій галузі виключно для наших випускників та нинішніх студентів. Це означає, що якщо студенти реєструються і з'являються на ярмарку, вони гарантують особисту зустріч з менеджерами з найму та / або роботодавцями. Як правило, кожного разу ми приймаємо від 10 до 15 організацій, які беруть участь у нашому ярмарку вакансій для набору наших винятково добре підготовлених студентів та випускників.
 • Доступне! Оплачуйте лише 395 доларів на місяць, щоб розпочати Pathway до кар'єри своєї мрії у сфері охорони здоров'я, або подати заявку на отримання студентського кредиту до влади до нашої ери.
 • Гнучкі графіки! Ми пропонуємо повний робочий день, неповний робочий день і онлайн-варіанти з частими споживання. Не чекайте місяців або роки, щоб просто приєднатися до програми. У нас ви вже працюватимете на полі, а інші все ще перебуватимуть у списку очікування.
 • Зручно! Вивчайте в будь-який час і в будь-якому місці з доступом до Інтернету, вибираючи дистанційну освіту.
 • Висока ставка рефералів! Тисячі наших щасливих випускників рекомендували наші програми своїм друзям і членам родини, щоб поділитися своїм успіхом.
 • Швидкий шлях! Студенти можуть отримати диплом, визнаний Реєстром усього за 24 тижні через нашу Асистент охорони здоров'я - прискорену програму.
115589_pexels-photo-1282308.jpeg

Розташування

 • Vancouver

  702-333 Terminal Avenue, V6A 4C1, Vancouver

  Запитання