FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

Введення

Про компанію

FutboLab - компанія, що спеціалізується на підготовці футбольних тренерів на професійному рівні.

Наш проект народився 10 років тому як спортивна і підприємницька ініціатива, за руку групи пристрасних футболістів, випускників на національному та міжнародному рівні в різних видах спорту. Вона створена з метою максимальної підготовки всіх учасників футболу: тренерів, гравців і клубів, як професійних, так і напівпрофесійних.

Футбольна школа FútbolLab є високотехнологічним футбольним центром зі студентами в більш ніж 30 країнах і має на меті спеціалізувати тренерів, футбольних фахівців і випускників у сфері спорту через різні програми найвищого рівня, у сферах спортивної підготовки у футболі та в організаціях, необхідних для спеціалізованого управління спортивними об'єднаннями або компаніями.

Через наші сертифіковані курси, затверджені престижними університетами на національному рівні, ми хочемо пропагувати пристрасть до спорту та футболу, зокрема, за допомогою найкращих консультацій та навчання з використанням найсучаснішої методології. Пропозиція до 25 онлайн і змішаних курсів з університетською акредитацією, включаючи фахівців, які працюють або працювали в кращих і найвідоміших іспанських клубах і на міжнародному рівні, як Барселона, RCD Espanyol, Atletico De Madrid, Sevilla, Benfica, серед інших.

місія

Допомогти досягти максимального потенціалу і досягти поставлених цілей завдяки краще підготовленим професіоналам. Зацікавлений у пошуку досконалості та максимальної продуктивності кожного з наших тренерів, щоб допомогти їм поліпшити тактично, технічно, фізично та психологічно. Створюйте та створюйте додаткову вартість у своєму професійному та особистому розвитку та розвитку протягом періоду навчання.

вид

Бути визнаним впливовою спортивною компанією в галузі викладання у світі футболу як на національному, так і на міжнародному рівні. Бути піонерами через ефективну та ефективну організацію високої продуктивності, що пропонує цінні послуги нашим тренерам. Бути провідною компанією в усьому світі та еталоном для наших основних конкурентів з постійною інновацією у якості наших послуг.

цінності

Ми віримо у важливість спорту для заохочення особистого та професійного зростання наших тренерів. Таким чином, через FutbolLab ми хочемо захопити цінності, які представляють нас найбільше. Інновації, професіоналізм, навчання, відданість і якість.

Наша методологія

FutbolLab прагне до кращого навчання та максимізації потенціалу футбольних тренерів. В даний час ми є найкращою навчальною академією для онлайн-тренерів з футболу в Іспанії. Успіх нашої організації базується на принципах зусиль, єдності, довіри, дисципліни та строгості. Ці принципи, додані до прихильності наших співробітників та підвищення безперервного знання нашого спорту, дозволяють нам запропонувати найбільш повні навчальні курси для того, щоб стати тренером Total

Ми доступні для Вас щодня. Крім того, у нас є віртуальний кампус, з якого можна отримати всю інформацію. Теорія, спеціалізовані статті та відео постійно оновлюються, щоб ви не пропустили нічого.

Незалежно від ваших потреб у навчанні, FUTBOLLAB має рішення. Починаючи з цілісної ідеології, заснованої на загальній теорії систем, що включає в себе процеси підготовки спортсмена глобально, ми маємо нескінченність курсів. Різні області знань, які включають такі аспекти, як фізична підготовка, використання психології для управління емоціями, підготовка тренерів для польових гравців і воротарів, аналіз гри і навіть управління та координація спортивних об'єктів це наші спеціальності З кожної з них ми представляємо підрозділ змісту, обрамлений категоріями Майстер, Експерт і Технік, які мають можливість вибирати між титулом університету або власною назвою і дозволяючи Вам точно налаштувати свій вибір навчання.

Доповнення цих розділів дозволяє нашим студентам бути вищим тренером. Ми - динамічні люди, які є активом будь-якої команди. Ми дуже пишаємося нашим внеском у розвиток професіоналів, з якими ми працюємо. Багато з них досягли найвищого рівня знань і практики, яких вони не могли б досягти без наших курсів, вчителів і тренерів.

Розташування

geopoint
  • Barcelona, Іспанія

Запитання