Keystone logo
Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Введення

Ми є установою, створеною в 1964 році і присвяченій галузі охорони здоров'я, а саме психічного здоров'я. Ми об’єднуємо допомогу, навчання та дослідження в області психічного здоров’я з психологічної, соціальної, біологічної та духовної точки зору.

Університетський інститут психічного здоров'я

Інститут психічного здоров'я Відала і Барракера є частиною Університету Рамона Лулла. Має дві основні галузі діяльності: викладацьку та науково-дослідну . Тому кінцева мета також двояка: створення та поширення знань у сфері психічного здоров'я.

Серед різних напрямків вивчення центру варто виділити сферу психології та духовності, розроблену як простір для дослідження, навчання та роздумів про зв’язки між духовністю та психологією.

Курс 2022-23

Програми післядипломної освіти (магістратура, спеціалізація та досвід) призначені для підвищення кваліфікації для досягнення академічної та/або професійної спеціалізації. Відповідно до цієї мети та особливих потреб у підготовці фахівців у сфері психічного здоров’я, наші програми формулюють професіоналізацію та дослідження, як у державних, так і в приватних закладах. Цей факт знайшов своє відображення в теоретичному та технічному змісті, в досвіді викладачів і репетиторів, а також у програмі стажування через центри співпраці.

Наразі всі навчальні програми адаптовані до Європейського простору вищої освіти, де оцінювання є безперервним, а навантаження курсу розраховується в кредитах ECTS ( Європейська система передачі кредитів). Один кредит еквівалентний 25 годинам роботи і зараховуються години відвідування уроків, підготовки до роботи, навчання, практик, оцінювальних тестів та репетиторства з викладачами.

Розташування

  • Barcelona

    C/ Sant Gervasi de Cassoles, 88-90, 08022, Barcelona

Запитання