Folsom Lake College AA-T. з політології
Folsom Lake College

AA-T. з політології

0 Years

Request teaching languages

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Folsom Lake College вивчає урядові структури та політичні системи та вивчає взаємодію людей та установ у цих системах. Курси на кафедрі покликані ознайомити студентів з основними поняттями, стимулювати інтерес до зв'язку між теоретичними ідеями та реальними подіями, а також мотивувати участь та участь у політичному процесі. Студентам пропонується критично та творчо мислити над проблемами, що стоять перед ними, їхніми громадами, їхньою державою та їхнім світом.

Програма аспіранта з мистецтв у галузі політології для трансферу надає студентам спеціальність, яка відповідає загальним вимогам для переведення в Університет штату Каліфорнія (CSU). Студенти, які отримали цей ступінь, отримають пріоритетний прийом зі статусом молодшого школяра до системи університету Каліфорнії. Студенти повинні тісно співпрацювати зі своїм Folsom Lake College щоб переконатись, що вони беруть відповідні курсові роботи для підготовки до спеціальності “Політологія” в тій установі, до якої вони хочуть перейти, оскільки вимоги до основної та загальної освіти можуть різнитися для кожного ХСС. Ступінь не гарантує вступу до конкретного кампусу ХСС.

Після завершення цієї програми студент зможе:

описати основи політичної науки та управління.

Порівняйте та порівняйте сучасні порівняльні системи та управління.

Оцініть взаємозв'язок між процесом управління та державною політикою.

Вивчіть, як участь громадян та груп інтересів впливає на політичні системи.

Проаналізуйте роль культури та її вплив на політику.

Оцініть, як дизайн політичних інститутів та процесів впливає на політику та стабільність.

Проаналізуйте політику та дипломатію в міжнародній системі.

Застосовуйте основні методи дослідження до політології.

Проаналізуйте процеси формування політичної та державної політики, зв'яжіть їх із актуальними проблемами та проблемами, оцініть політичні події та їх роль у політичній системі.

Порівняйте та порівняйте різні теорії справедливості та справедливої держави.

Оцініть різні теорії цілей уряду та застосуйте їх до критичного аналізу поточних політичних подій.

Можливості кар'єрного росту в політичній науці включають, але не обмежуються цим, адвоката / організатора, працівника передвиборної кампанії, дипломата, вихователя / викладача, організатора заходів, спеціаліста із закордонних справ, юриста, помічника законодавства (штату та федерального округу), лобіста, політичного консультанта та громадськість. фахівець з відносин.

Ступінь магістра в галузі політології для трансферу (AA-T) може бути здобута шляхом закінчення 60 передавальних семестрових одиниць з мінімальним середнім балом 2,0, включаючи (а) основні напрямки або сфери акценту, описані в Обов’язковій програмі, та ( b) або міжгалузеву навчальну програму загальноосвітньої передачі (IGETC), або вимоги загальноосвітньої освіти та кваліфікації штату Каліфорнія.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Миротворча діяльність ООН
    • Stanford, США
  • Доцент кафедри мистецтв у політології
    • Mesa, США
  • Доцент відділу прикладних наук, управління та планування в надзвичайних ситуаціях
    • Philadelphia, США