Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Введення

Створена в 1902 році, ми раніше були Школою мистецтв Фалмута, Коледжем мистецтв та дизайну Фалмута та Університетським коледжем Фалмута. Ми отримали повний університетський статус у грудні 2012 року і отримали золоте місце в рамках програми викладацької майстерності (TEF) 2017.

У Фалмутському університеті в даний час налічується понад 4700 студентів з фундаційного рівня, а докторантура складається з більш ніж 100 країн світу. Студенти зараховуються до 54 курсів; від архітектури до анімації, бізнес-підприємництва до обчислень, мода до журналістики.

Вони отримують вигоду від навчальних закладів світового класу та сучасних засобів. В усіх дисциплінах, що викладаються у Фалмуті, ключовою метою університету є надання студентам навичок отримати чудову роботу та впевненість у підприємництві, щоб перетворити свої ідеї на комерційний успіх. З першого дня наші студенти вчаться розвивати свою креативність, підприємницькі навички та галузеві знання. Після закінчення навчання вони готові та мотивовані приєднатися до захоплюючих та жвавих творчих індустрій. Наші випускники не тільки отримують чудові роботи - рівень зайнятості наших випускників становить 97% - 28% створюють власний бізнес. Це в чотири рази перевищує середній показник у Великобританії. Розвиток цього підприємницького духу є ключем до того, як ми навчаємо. Поки Корнуолл - наш дім, світогляд Фалмута - міжнародний. Наш портфель дедалі більше орієнтований на глобальний ринок і ставить нас на перше місце у забезпеченні першокласної освіти, де б ви не знаходились у світі. Наші співробітники, з їхніми галузевими зв'язками та перевіреним досвідом у комерційному секторі, стануть ключовими для успішного проведення цих новаторських нових курсів. Тепер ваш шанс з’ясувати, чому Фалмут номер один.

Гнучко вивчаючи Фалмутський університет

Університет Фалмута має перевірену історію та заслужив значну репутацію як плацдарм для кар’єри студентів у всьому світі та в багатьох відомих провідних творчих компаніях. Гнучко вивчаючи програми Фалмутського університету, де б ви не були, ви можете навчатися з індивідуальною швидкістю чи інтенсивністю, яка вам підходить, і відповідно до нерегулярного графіка роботи. Креативний сектор є сектором зростання в усьому світі. Незалежно від того, чи прагнете ви покращити свою кар’єру чи розпочати свою кар’єру в творчому секторі, гнучкі програми навчання Фалмутського університету нададуть вам необхідні навички та знання для цього, не перериваючи вашого доходу та кар’єрного зростання. Ми закликаємо всіх вас, хто працює в креативному секторі в усьому світі, ніколи не зупинятися в розвитку.

Наші курси суворі, практичні та розроблені, щоб озброїти вас знаннями та навичками, щоб стати ефективним професіоналом у своїй галузі практики. Усі модулі розробляються та викладаються в Інтернеті науковцями Фалмута, які є експертами у своїй галузі. Наш підхід підтримує вас на кожному кроці, забезпечуючи досвід навчання, рівний за якістю нашим магістерським курсам на кампусі.

Ключові особливості

 • Вчіться гнучко вдома, на робочому місці або в дорозі в будь-якій точці світу
 • Не потрібно переміщатись, проходити кар'єру або подати заявку на отримання візи
 • Структуровані, щоб допомогти вам завершити курс протягом двох років навчання за сумісництвом
 • Навчайте разом і спілкуйтеся з іншими студентами з усього світу
 • Якісне викладання в Інтернеті: стислі лекції та цифрові ресурси, розроблені нашими провідними викладачами галузі, які навчають вас модулям
 • Першокласна академічна підтримка: щодня викладачі пропонують вам поради та відгуки
 • Залучення навчальних заходів, які допоможуть вам застосувати теорію до практики
 • Багатий відгук від репетиторів та однолітків, із сесіями зворотного зв'язку
 • Всі оцінки приймаються та подаються в Інтернеті
 • Регулярні можливості для очних зустрічей з викладачами, студентами та спікерами, що проводяться як у Фалмуті, так і в міжнародних регіонах
 • Все, що вам потрібно, доступне в нашій інтуїтивно зрозумілій онлайн-платформі навчання; вам не потрібно бути технологічним майстром, щоб насолоджуватися вивченням онлайн з Фальмутом
 • Нагорода MA дорівнює за назвою та якістю нагородженню наших курсів на базі університету

Статистика

Студентське населення: 4700+ студентів із 100+ країн
Рівень зайнятості: 97% (28% відкрили власний бізнес)

  Розташування

  • Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  Запитання