First City University College (formerly KBU International College)

First City University College (formerly KBU International College)

First City University College (formerly KBU International College)

Введення

Наша подорож як Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) розпочалася в 1990 році в 6 одиницях 4-поверхових магазинів у Дамансарі в центрі міста, в Дамансарі Утама, Петалінг-Джая, очікуючи завершення нашого спеціально побудованого постійного містечка в Бандар-Утамі, нового та успішне містечко змішаного розвитку в Петалінг-Джая. Після переїзду до нашого постійного містечка KBU змінив свою назву на KBU International College. У 2015 році ми були переведені в університетський коледж і перейменовані в Перший міський університетський коледж (First City UC).

Наш постійний кампус розроблений для забезпечення сприятливого середовища для навчання та викладання, підтримуваного сучасним обладнанням та обладнанням. Наголошуючи, що освіта - це не лише навчання, ми включили як відкриті, так і внутрішні рекреаційні приміщення в університетському містечку, такі як футбольне поле, футзал, бадмінтон та баскетбольні майданчики, столи для настільного тенісу та танцювальна студія. Ми також пропонуємо помешкання для студентів з кондиціонером та окремими ванними кімнатами, які можуть вмістити більше 800 студентів у межах та через дорогу від кампусу. Студенти First City UC матимуть цілісний і корисний досвід життя в університеті, готуючись до своєї майбутньої кар'єри.

Протягом майже 30 років First City UC лідирує у забезпеченні доступної, якісної та галузевої освіти для малайзійських та іноземних студентів. First City UC пропонує широкий спектр програм, які відповідають суворим вимогам Малайзійського агентства з питань кваліфікації (MQA) щодо якості та забезпечення програм. First City UC також співпрацює з авторитетними закордонними університетами. Така співпраця важлива для порівняльного аналізу стандартів та якості First City UC на міжнародному рівні.

Розташування

  • Petaling Jaya

    Petaling Jaya, Малайзія

    Запитання