Keystone logo
© TESS
FERRANDI Paris

FERRANDI Paris

FERRANDI Paris

Введення

FERRANDI Paris – це школа гостинності, член Conférence des grandes écoles (CGE), яка готує еліту гастрономії та гостинності, щоб стати акторами оновлення у Франції та за кордоном. FERRANDI Paris було створено 100 років тому як вищий навчальний заклад ( EESC), що належить CCI Paris Ile-de-France Education.

Школа має кілька поколінь видатних шеф-кухарів, кулінарних і гостинних менеджерів , відомих своїми авторськими кулінарними роботами та талантом до інновацій.

Визнана своїм рівнем досконалості в усіх місцях і в будь-який час, школа пропонує навчальні курси, спрямовані на опанування основ, здатність до інновацій, набуття управлінських і підприємницьких навичок, а також практику в реальних ситуаціях:

FERRANDI Paris це більше, ніж школа, це простір відкриттів, натхнення та обміну, який поєднує кухню, менеджмент, мистецтво, науку, технології та інновації. Він об’єднує найкращі імена в галузі навколо викликів оновлення індустрії гостинності та кулінарної творчості.

Прапороносець французького мистецтва гостинності та член Міждепартаментської ради з туризму, Стратегічного комітету Atout France та Конференції передового досвіду в туризмі, школа щороку приваблює студентів з усього світу.

Місії

Навчіть акторів оновлення в гастрономії та гостинності

 • Пропонуйте обґрунтовані, комплексні та визнані навчальні курси для всіх професій у гастрономії та гостинному менеджменті, щоб надати індивідуальні рішення, які відповідають потребам сектора
 • Супроводжуйте трансформацію в умовах нових моделей споживання, цифровізації, технічних і регуляторних розробок і нових методів управління.
 • Сприяти підприємницькому успіху професіоналів у сфері громадського харчування та гостинності, а також тих, хто хоче вдосконалити свої навички або змінити кар’єру.

Плекайте амбіції

 • Передавати смак до досконалості нашим студентам і учням разом із нашим унікальним досвідом, що поєднує традиції та інновації
 • Виховуйте викладання та мислення, яке стимулює строгість, допитливість, сміливість і бажання інновацій
 • Виявляйте та заохочуйте таланти, щоб кожна людина отримала багатий і надихаючий досвід навчання, як індивідуально, так і колективно, щоб дозволити їм набути впевненості у своїх здібностях і зробити найкращий вибір для своєї кар’єри.

Захищайте та діліться нашою культурною спадщиною

Поширюйте французькі кулінарні та гостинні навички, які є частиною нашої культурної спадщини, щоб надихнути на новий вибір професії та виховувати нові таланти.

Цінності

FERRANDI Paris пропонує унікальні курси та підтримку

Кожен наш випускник є бажаним кандидатом для компаній: технічно безвідмовний, відповідальний, здатний працювати в команді та втілювати нові, креативні та результативні пропозиції.

Наше навчання побудовано навколо 6 ключових цінностей:

 • Високі стандарти підживлюють амбіції
 • Креативність, щоб кинути виклик кодам, очолити ініціативи та виділитися
 • Щедрість для підвищення впевненості, рушійна сила успіху
 • Товариськість для заохочення обміну та командного духу
 • Відповідальність за вирішення проблем сталого розвитку в наших професіях
 • Цілісність, усі прибутки реінвестуються в навчання студентів і учнів відповідно до нашої історичної місії служіння громадськості

Досконалість у всіх сферах і в усі часи

 • У палацах, лайфстайл-готелях, ресторанах зі зірками Мішлена, бістрономії та громадському харчуванні
 • У якісному приготуванні їжі та розміщенні
 • У повазі до людей і навколишнього середовища

Школа, відкрита до різноманітності

Ми вітаємо молодих студентів з різних куточків світу з усього світу, пропонуючи кваліфікацію в галузі кулінарії, готельного менеджменту, обслуговування та столового мистецтва, а також приймаємо професіоналів, які прагнуть вдосконалити свої навички або змінити кар'єру.

Важливе значення має ваша пристрасть до вимогливих професій, для яких ми пропонуємо навчання, ваша допитливість і ваша наполегливість.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  8%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  12 до 1

Особливості кампусу

Паризький кампус

Париж, провідне місце для ділових мандрівників і туристів у всьому світі, є історичним центром FERRANDI Paris , у центрі регіону Іль-де-Франс, з майже 2500 класифікованими готелями та 2300 ресторанами.

У центрі району Монпарнас і Сен-Жермен-де-Пре

25000 кв.м класів і лабораторій в історичному кампусі Ферранді
Кампус, розташований у центрі Парижа, поблизу найвідоміших місць; ресторани та пам'ятники
Програма, розроблена професіоналами французької кухні, кондитерської продукції та педагогіки

Кампус Діжона

Діжон, столиця регіону Бургундія-Франш-Конте в центрально-східній Франції, є першокласним культурним напрямком. Офіційно визнаний «Містом мистецтва та історії», він має величезну охоронну територію площею 97 гектарів.

FERRANDI Paris , кампус Діжона, унікальна сучасна будівля в центрі міста

Розташований у Бургундії, поруч із серцем знаменитого міста Діжон і за 1 км від виноградників, наш абсолютно новий кампус є частиною нового Cité Internationale de la Gastronomie et du Vin.

Кампус Сен-Гратьєн

На вході в долину Монморансі та за одинадцять кілометрів на північ від Парижа, Сен-Гратьєн знаходиться поблизу районів високої економічної активності.

Кампус Saint-Gratien, 5000 м² найсучаснішого технічного обладнання

Кампус Saint-Gratien, побудований у 2014 році CCI Paris Ile de France, має площу 5000 м² і оснащений найсучаснішим технічним обладнанням. Будівля є частиною підходу високої якості навколишнього середовища (HEQ) із позначкою «Будівля з низьким енергоспоживанням».

  Прийом

  FERRANDI Paris пропонує кілька програм, які повністю викладаються англійською мовою, як у сфері гостинного менеджменту, так і в галузі кулінарного мистецтва для іноземних студентів.

  Крок 1 – Онлайн заявка

  Будь ласка, заповніть заявку в розділі «Подати заявку тут» на нашому веб-сайті, доступ до якого можна отримати, натиснувши тут:

  • Отримана копія вищого ступеня
  • Копія паспорта
  • Біографічні дані
  • Мотиваційний лист
  • Рекомендаційний лист (якщо є)
  • Копія будь-якого кулінарного сертифіката або отриманого ступеня (якщо є)
  • Підтвердження оплати збору за заявку (якщо застосовно)
  • Підтвердження вільного володіння англійською мовою (необов’язково, але рекомендовано)

  Будь ласка, зверніть увагу, що для участі в міжнародній програмі з кулінарного мистецтва в FERRANDI Paris вам має бути принаймні 18 років на момент початку програми.

  Документи повинні бути перекладені на англійську мову офіційним перекладачем. Копії приймаються, однак оригінали документів можуть вимагатися.

  Після того, як ви подасте заявку, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, і ваш файл буде розглянуто нашою приймальною командою.

  Крок 2 – Відбіркова співбесіда (залежить від програми)

  Кваліфіковані кандидати на інтенсивну та просунуту професійну програму запрошуються на 20-30-хвилинну онлайн-інтерв’ю з представником приймальної комісії.
  Мета цієї зустрічі — краще зрозуміти досвід кандидата, його кар’єрні цілі та мотивацію приєднатися до FERRANDI Paris .
  Зверніть увагу, що під час співбесіди кандидатам на програму Advanced Program також задають технічні запитання щодо сфери програми, на яку вони подають заявку (французька кондитерська продукція або французька кухня). Це важливо, оскільки програма призначена для досвідчених професіоналів, які вже оволоділи базовими техніками.

  Крок 3 – Прийом журі

  Щотижня ми збираємо журі. Приймальна комісія проведе засідання для детального розгляду вашої заявки, а також відгуків під час співбесіди з відбору. Ми розглянемо всі формальні аспекти вашої заявки, включно з вашою освітою, професійним досвідом і міжнародною діяльністю, а також мотиваційний лист і, якщо застосовно, рекомендаційний лист.

  Крок 4 – Рішення про прийом

  Рішення приймаються майже щотижня, і кандидатам повідомляється протягом 48 годин після прийому журі. Наші представники приймальної комісії повідомлять вас про ваші результати офіційним листом електронною поштою. У разі позитивного результату, окрім офіційного листа про зарахування, кандидати також отримують документ із зазначенням подальших кроків для зарахування.

  Візові вимоги

  Студенти ЄС

  Громадянам ЄС та громадянам Ліхтенштейну, Норвегії, Ісландії, Швеції та Швейцарії віза не потрібна.

  Студенти, які не входять до ЄС

  Громадяни всіх інших країн повинні подати заявку на 12-місячну Visa Long Séjour – Titre de Séjour étudiant (VLS-TS) (довгострокова студентська віза) у французькому консульстві чи посольстві чи бюро Campus France. Це також дозволить вам працювати у Франції.

  Важливі примітки

  • Ви не можете перебувати у Франції за візою для проживання, виданою в іншій країні ЄС
  • Якщо у вас є ВІЗА (студентська чи інша), дійсна в іншій країні ЄС, вона не поширюється на ваше перебування у Франції; вам потрібно буде подати заявку на VLS-TS для Франції

  (У вас є віза, дійсна від 6 до 12 місяців, яку вам потрібно підтвердити, коли ви прибуваєте до Франції. )

  • Якщо ви зараз проживаєте в країні, в якій ви не маєте офіційного громадянства, можливо, ви не зможете подати заявку на візу з цієї країни, ви повинні повернутися до країни свого громадянства, щоб подати заявку
  • Якщо ви супроводжуєте подружжя або маєте будь-який інший тип статусу у Франції, переконайтеся, що ви перевірили у FERRANDI та/або в найближчих до вас французьких органах влади щодо вашого права на навчання та стажування в компанії
  • Учасникам, яким потрібна віза, пропонується якомога швидше зв’язатися з найближчим до них консульством Франції або бюро Campus France, щоб дізнатися, які вимоги до подання. Вимоги та час обробки відрізняються від однієї країни до іншої, тому подбайте про це вчасно.
  • Вам потрібно буде пред’явити свідоцтво про зарахування («Атестація», яка входить у ваш вступний пакет, а також інші документи щодо вашого посвідчення особи, фінансового стану тощо. Ви можете вимагати інші документи від FERRANDI (наприклад, квитанцію про депозитний платіж) – якщо це так, повідомте нас, і ми з радістю надамо його.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Paris

   Rue de l'Abbé Grégoire, 28, 75006, Paris

  • Dijon

   Parvis de l'unesco, 12, 21231, Dijon

  Запитання