Keystone logo
Fanshawe College Сертифікат коледжу з 911 і зв'язку громадської безпеки
Fanshawe College

Сертифікат коледжу з 911 і зв'язку громадської безпеки

Online Canada

36 Weeks

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 16 191 *

На кампусі

* загальна плата для канадських студентів. $16 191 для іноземних студентів

Введення

Фахівці служби екстреного зв’язку, включно з диспетчерами 911, забезпечують спокійну та обнадійливу присутність тих, хто переживає кризу, і служать життєво важливою ланкою в передачі інформації поліції, пожежним і парамедикам. Однорічна програма Fanshawe 911 and Public Safety Communications надає студентам фундаментальні знання та спеціальні комунікаційні навички, необхідні для роботи в надзвичайно вимогливій і непередбачуваній сфері комунікацій громадської безпеки.

Ваш досвід навчання

Відповідно до поточних галузевих стандартів ця однорічна сертифікаційна програма містить практичний і всебічний навчальний план, який охоплює комунікацію у кризових ситуаціях, керування інцидентами, відповідне законодавство та особисте здоров’я та здоров’я. Вам буде комфортно використовувати сучасне програмне забезпечення Intergraph® Computer-Aided Dispatch (cad) під час обробки та диспетчеризації змодельованих екстрених викликів у нашій реалістичній телекомунікаційній лабораторії екстреної допомоги. Ви також матимете можливість завершити своє навчання шеститижневим стажуванням у весняному семестрі.

Кандидати повинні пройти сертифікацію інформаційної системи про небезпечні матеріали на робочому місці (WHMIS) перед початком компонента польового розміщення програми (приблизно тиждень 2). Рекомендується, щоб кандидати мали попередній досвід роботи з клавіатурою, оскільки для завершення програми студенти повинні відповідати компетенції клавіатури 40 слів на хвилину.

Агентства з працевлаштування залишають за собою право вести судимості та/або перевіряти дані, перш ніж дозволити студенту взяти участь у стажуванні в агентстві. Вони також залишають за собою право відмовити студенту в доступі до навчального закладу та не розголошувати причину(-и) відмови у доступі до їх закладу. Студентам, які не зможуть пройти галузеву перевірку судимості та судових питань (CRJMC), буде відмовлено в доступі до стажування та отримають незадовільну оцінку за курс Field Experience.

Прийом

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання