European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

Введення

Університет

Міжнародний університет, заснований на великих людських цінностях, який займається провідними майбутніми професіоналами. Прекрасний вибір для етичної та культурної освіти.

Хто ми

Італійський університет

Європейський римський університет (EUR) - приватний, юридично визнаний університет, який випускає академічну кваліфікацію, що має юридичну цінність. EUR пропонує ступінь бакалавра з економіки та управління бізнесом (L-18), психологічних наук та методик (L-24) та туризму та землеустрою (L -15); Магістр економіки та управління інноваціями (LM-56) та психології (LM-51); Одномісний цикл магістра права (LMG-01) та наук про початкову освіту (LM-85 bis). Крім того, він пропонує кандидат наук. та навчальні курси.

Християнин

Європейський римський університет, заснований у 2004 році релігійною конгрегацією легіонерів Христа, є частиною великої традиції Католицької Церкви та міжнародної мережі університетів.

Де кожен студент лежить в основі інноваційного освітнього проекту

Роки, присвячені вищій освіті, є захоплюючим і вирішальним моментом у житті: Європейський Римський університет спрямовує молодих студентів вибирати свою кар'єру відповідно до своїх цілей та прагнень. Завдяки цьому талант кожного учня наділений повноваженнями.

Європейський римський університет розташований у сучасному кампусі. Пропоновані курси характеризуються інтерактивним та динамічним способом викладання, щоб студенти могли встановити прямий зв’язок з кожним професором, а це призводить до створення автентичної академічної спільноти. Лекції пропонували принести високий рівень навчання через дуже ефективний метод навчання.

У залежності від наркоманії, в різних ступенях процес навчання включає в себе діяльність з соціальної відповідальності та розвиток м'яких навичок, щоб сприяти позитивному ставленню та відданості оточуючим.

Академічна підготовка закінчується через навчання за кордоном. Це означає поглибити мовні навички, розширити культурний досвід та жити важливим досвідом для людського та професійного зростання.

Європейський Римський університет також допомагає випускникам у пошуку можливостей роботи через стажування, стажування та співбесіди.

Для розвитку нового суспільства

Європейський Римський університет готує професіоналів та людей з твердими цінностями, усвідомлюючи свою прихильність, які будуть відповідальні за створення нового духу для просування гідності людей.

Università Europea di Roma: ми навчаємо людей, готуємо професіоналів.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Кампус

Європейський Римський університет побудував свій кампус за сучасними архітектурними критеріями, без бар’єрів, з великою кількістю місця для життя та спільного використання: навчальні зони, бібліотека, зони дозвілля, кафетерії, аудиторії, доступні для студентів, навіть коли лекцій немає. Кампус для проживання протягом усього дня. Викладацький та адміністративний персонал завжди доступний, щоб дати швидкі відповіді та уникати зайвих черг.

Університет обладнаний безліччю безкоштовних паркувальних майданчиків і легко дістатися громадським транспортом (10 хвилин поїздом від станції Сан-П'єтро). Крім того, швидкий та безкоштовний Wi-Fi доступний скрізь. Безпека та контроль є важливим моментом в управлінні університетом; спеціальна служба спостереження працює цілодобово.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Розташування

Розташування
  • Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

Запитання