European University of Rome

European University of Rome

European University of Rome

Введення

Міжнародний університет, що базується на великій традиції людських цінностей, займається провідними майбутніми поколіннями та професіоналами. Відмінний вибір як для етичної, так і для культурної освіти.Буро Тисячоліття / Пексель

112023_pexels-photo-1438072.jpeg

Хто ми

Італійський університет

European University of Rome (EUR) - приватний , юридично визнаний університет, який видає академічні кваліфікації з юридичною цінністю. EUR пропонує ступінь бакалавра з економіки та управління бізнесом (L-18), психологічних наук і техніки (L-24) і туризму та землеустрою (L-15); Ступінь магістра з економіки та інноваційного менеджменту (LM-56) та психології (LM-51); Одинарний ступінь бакалавра в галузі права (LMG-01) та наук про початкову освіту (LM-85 bis). Крім того, він пропонує кандидатську дисертацію. курси підвищення кваліфікації та спеціалізації.

Християнин

European University of Rome , заснований у 2004 році релігійним конгрегацією легіонерів Христа , є частиною великої традиції католицької церкви та міжнародної мережі університетів.

Де студент знаходиться в центрі інноваційного освітнього проекту

Роки, присвячені вищій освіті, є захоплюючим і вирішальним моментом життя: European University of Rome направляє молодих людей таким чином, щоб їх вибір університету ретельно розглядався відповідно до їхніх поглядів і прагнень; таким чином, особисто цінують таланти кожного студента, гарантуючи їм доступ до широкого кола знань і, водночас, зменшуючи ризик проблемних шляхів.

Проект European University of Rome розташований на сучасно організованому кампусі і ґрунтується на центральному становищі студента . Курси, запропоновані European University of Rome , характеризуються методом участі, який дозволяє студенту встановлювати прямі відносини з професорами , відповідно до духу автентичної академічної спільноти. Ці курси характеризуються високим рівнем навчального змісту та ефективною організацією навчання .

Навчальна пропозиція різних курсів включає ступінь соціальної відповідальності та розвитку особистих навичок з метою сприяння особистому зростанню, автономії та позитивного протистояння та відданості іншим.

Численні можливості для завершення академічної підготовки з періодами навчання за кордоном дозволяють студентам вдосконалювати свої мовні навички , розширювати свій культурний горизонт і жити важливим досвідом для людського та професійного зростання.

European University of Rome також супроводжує випускників у доступі до світу праці , пропонуючи стажування та стажування, а також підготовчі курси для інтерв'ю, кваліфікаційні іспити для здійснення професій та державні іспити.

На службі нового глобального розвитку суспільства

European University of Rome готує серйозних та здатних фахівців, навчає людей міцною системою цінностей , усвідомлює свою роль у суспільстві, яка буде відповідальна за побудову загального блага та сприяння гідності людини.

Università Europea di Roma : Ми готуємо людей, готуємо професіоналів.

Розташування

geopoint
  • Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

Запитання