Keystone logo
European Centre for Career Education Літня програма з інформаційних технологій
European Centre for Career Education

Літня програма з інформаційних технологій

Prague, Чеська Республіка

3 Weeks

Англійська

Денне навчання

31 May 2024

08 Jul 2024

EUR 2 205 / per course

На кампусі

Введення

У нашій програмі ви відкриєте для себе новітні підходи до розробки, поточні тенденції та фреймворки, а також практичні поради щодо вашого проекту, коли йдеться про використання API, машинного навчання, використання голосу та багато іншого.Ви також отримаєте практичні приклади сучасних методів управління проектами та продуктами, дізнаєтеся, як створювати чудові проекти з відкритим кодом або як уникнути будь-яких юридичних проблем, коли мова йде про авторські права та крадіжку коду.Частина курсу також буде присвячена вашому кар'єрному росту.Ми допоможемо вам отримати потрібне натхнення, щоб стати великим інженерним лідером, і дамо вам поради щодо того, як бути більш помітними в ІТ-спільноті.

Крім того, стажування пропонує досвід, необхідний, щоб підняти вас на нові висоти та наблизити вас до ваших цілей.

Будь ласка, відвідайте наступний веб-сайт, щоб дізнатися більше про партнерів ECCEDU:

Або перегляньте наш альбом на Flickr тут . Або подивіться наші відео , щоб дізнатися, що думають наші студенти.

Випускний, сертифікати та рекомендаційний лист

Після завершення лекцій команда ECCEDU проведе неформальну церемонію вручення сертифікатів, де вам буде вручено сертифікат про закінчення ECCEDU.

До кінця стажування ви матимете можливість отримати рекомендаційний лист від вашої компанії, яка проводить стажування, що стане цінним для вашої майбутньої кандидатури на роботу.

Вільний час

Традиційно наші літні програми глобальної кар’єри відкриваються вітальним гала -вечором для студентів ECCEDU, який надає можливість зустрітися з надихаючими професіоналами, які роблять внесок у спільноту ECCEDU, а також зі студентами з інших галузей навчання (міжнародний бізнес, право та архітектура).

Протягом першого місяця літньої програми ECCEDU ми пропонуємо широкий спектр заходів, тож ви можете з нетерпінням чекати кількох заходів для формування команди.Мета – у цікавій та зрозумілій формі познайомити вас із європейською культурою.Виходячи з ваших інтересів, ви можете насолоджуватися, наприклад, іграми втечі, сеансами караоке, лазерними іграми, барбекю або просто оглядом визначних пам'яток Праги та відкриттям традиційних продуктів і магазинів сувенірів.Також організовуються поїздки по Чехії та за кордон; у минулому наші студенти їздили, наприклад, до Чеського Крумлова, Кутної Гори, Брно, Відня чи Берліна.

Подивіться на наш альбом тут , щоб перевірити. Також перегляньте наші відео , щоб дізнатися, що думають наші студенти. Не соромтеся зв’язатися з нами для отримання додаткової інформації.

Навчальний план

Результат програми

Стипендії та фінансування

Зустріч випускників і амбасадорів

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання