European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Введення

European Centre for Career Education забезпечує практичну освіту у формі унікальних літніх програм у сферах права, міжнародного бізнесу, інформаційних технологій, архітектури та дизайну, сталого розвитку та інженерії. ECCEDU має дві ключові цілі: навчати молодих і талановитих студентів тому, як насправді працює професійний світ, і водночас створювати можливості для бізнесу для компаній, з якими ми співпрацюємо.

Програми ECCEDU підходять для студентів і випускників університетів, які бажають розширити свої знання та отримати більше досвіду перед початком кар'єри.

Програма обертається навколо двох основних аспектів:

- Три тижні інтенсивних курсів, орієнтованих на кар'єру, та наставництва відповідних та успішних лідерів галузі, доповнених
- Чотиритижневе стажування в компанії вашої галузі в багатьох великих містах Європи.

Літні програми

ECCEDU було створено, щоб забезпечити довгострокове вирішення надто теоретичних тенденцій університетської освіти та кар’єрного консультування. Ми поповнюємо розрив між академічними знаннями наших студентів і досвідом реального життя, спираючись на теоретичну базу, яку надають університети.

Ми вважаємо, що поєднання теоретичних знань і практичних навичок є важливою передумовою для студентів, щоб стати успішними у своїх майбутніх сферах. Наші двомісячні літні програми зосереджені на праві, міжнародному бізнесі, інформаційних технологіях, архітектурі та дизайні, сталому розвитку та інженерії. Програми складаються з трьох тижнів інтенсивних практичних курсів і чотирьох тижнів стажування в одній із понад 450 міжнародних компаній по всій Шенгенської зоні.

За останні роки літня програма з права ECCEDU стала найбільшим юридичним освітнім проектом між Європою та Китаєм. У 2019 році ми отримали понад 650 заявок із 50 країн світу та прийняли близько 200 студентів, які були прийняті до програми.

Лекції та лектори

Розробляючи та організовуючи програми, ми завжди керуємося двома основними цінностями – Досвідом і Натхненням. Щоліта протягом трьох тижнів ми навчаємо наших студентів 30 практичним темам, які рідко потрапляють до навчальних програм. Ці 30 тем відібрано дуже ретельно, щоб переконатися, що вони залишаються актуальними та висвітлюються 30 різними активними професіоналами, які вважаються експертами у своїх галузях. Серед наших доповідачів Радек Шпікар (президент Інституту Аспен), Леош Дворжак (керівник цифровізації, Valeo), Вацлав Неквапіл (керуючий партнер, зв’язки з урядом CEC), Клара Соммерова (співзасновник і керівник (S)právně), Мирослав Черні (координатор відділу інтелектуальної власності, ŠKODA AUTO, as), Петра Грушкова (менеджер, Global TA Operations Red Hat), Павліна Луженська (стратег з питань бізнесу та інновацій, 2FRESH Prague) та багато інших.

131377_WM68.jpg

Стажування від ECCEDU

Програми ECCEDU – це не лише проведення часу в класі; зовсім навпаки. Після трьох тижнів інтенсивних практичних курсів наші студенти отримують можливість використати та вдосконалити свої щойно отримані знання, пройшовши чотиритижневе стажування в одній із провідних компаній, що працюють у своєму секторі.Ми співпрацюємо з такими компаніями, як Siemens, UniCredit Bank, Lego та Coca-Cola; юридичні фірми, такі як DLA Piper і Linklaters; і такі студії, як Jestico+, Whiles Architecture та Chapman Taylor Architects, а також багато інших, щоб надати цінний досвід, навички та ноу-хау.

Усі наші партнери добре усвідомлюють величезний розрив між традиційною освітою та реальними життєвими ситуаціями; тому вони з радістю погодилися взяти участь у підготовці наших студентів, щоб вони стали успішними майбутніми лідерами та добре визнаними експертами у своїх галузях. Урочистий прийом і випускний

131376_WM75.jpg

Традиційно наші літні програми відкриваються вітальним гала-вечором для студентів ECCEDU. Цей захід дає можливість зустрітися з надихаючими людьми, такими як засновники, юристи та менеджери компаній, а також познайомитися з іншими студентами ECCEDU.
Під час лекційного періоду програми наші співробітники організовують різноманітні командоутворюючі заходи для студентів, щоб залучити їх до різноманітних заходів у вільний час та познайомити їх із європейською культурою. Ми організовуємо ігри втечі та лазерні ігри або вирушаємо на екскурсію, щоб відкрити традиційні продукти та купити сувеніри. Також організовуються поїздки по Чехії та за кордон: раніше студенти їздили до Чеського Крумлова, Кутної Гори, Відня, Берліна.

Сертифікат ECCEDU надається в кінці кожної програми під час неформальної церемонії нагородження, як правило, у формі вечірнього заходу барбекю. Крім того, компанії, які займаються стажуванням, видають рекомендаційні листи або сертифікати про стажування.

Розташування

Розташування
  • Prague, Чеська Республіка

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

Запитання