Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Введення

Усі ми відчували страх і тривогу на початку нашої кар’єри. Велике невідоме у світі праці лякає й лякає. Але це не повинно бути.

European Centre for Career Education був заснований з єдиною метою побудувати міст між закінченням навчання та першими кроками вашої кар'єри. Ми вдосконалили програму, зосереджену на м’яких і жорстких навичках у вашому предметі, нетворкінгу та досвіді стажування. 3 тижні лекцій, семінарів і заходів із досвідченими професіоналами, 4 тижні гарантованого стажування та один тиждень для подорожі.


Маючи шість років досвіду, понад 500 компаній-партнерів, 3 егіди, зростаючу спільноту університетів і понад 1200 кар’єр, ми віримо, що ми на правильному шляху.

Літні програми

ECCEDU був створений для забезпечення довгострокового вирішення надто теоретичних тенденцій університетської освіти та кар’єрного консультування. Ми подолаємо розрив між академічними знаннями наших студентів та реальним досвідом, спираючись на теоретичні опори, які надають університети.

Ми вважаємо, що поєднання теоретичних знань і практичних навичок є важливою передумовою для того, щоб студенти стали успішними у своїх майбутніх сферах. Наші двомісячні літні програми зосереджені на праві, міжнародному бізнесі, інформаційних технологіях, архітектурі та дизайні, стійкому розвитку та інженерії. Програми складаються з трьох тижнів інтенсивних практичних курсів і чотирьох тижнів стажування в одній із понад 500 міжнародних компаній по всій Шенгенської зоні.

Лекції та лектори

Щоліта протягом трьох тижнів ми навчаємо наших студентів практичним темам, які рідко потрапляють до навчальних програм. Ці теми підбираються ретельно, щоб переконатися, що вони залишаються актуальними та висвітлюються активними професіоналами, які вважаються експертами у своїх галузях. Серед наших доповідачів Радек Шпікар (президент Інституту Аспен), Леош Дворжак (керівник цифровізації, Valeo), Вацлав Неквапіл (керуючий партнер, зв’язки з урядом CEC), Клара Соммерова (співзасновник і лідер (S)právně), Мирослав Черні (координатор відділу інтелектуальної власності, ŠKODA AUTO, as), Петра Грушкова (менеджер, Global TA Operations Red Hat), Павліна Лоуженська (стратег з питань бізнесу та інновацій, 2FRESH Prague) та багато інших.

131377_WM68.jpg

Стажування ECCEDU

Програми ECCEDU - це не лише проведення часу в класі; навпаки. Після трьох тижнів інтенсивних практичних курсів наші студенти отримують можливість використати та вдосконалити свої нещодавно набуті знання, пройшовши чотиритижневе стажування в одній із компаній вищого рівня, що працює у своєму секторі.Ми співпрацюємо з такими компаніями, як Siemens, UniCredit Bank, Lego та Coca-Cola; юридичні фірми, такі як DLA Piper і Linklaters; і такі студії, як Jestico+, Whiles Architecture та Chapman Taylor Architects, а також багато інших, щоб надати цінний досвід, навички та ноу-хау.

Всі наші партнери добре знають про величезний розрив між традиційною освітою та ситуаціями з реального життя; тому вони із задоволенням погодилися брати участь у підготовці наших студентів до успішних майбутніх лідерів та визнаних експертів у своїх галузях.

131376_WM75.jpg

Стипендії та фінансування

СумаКінець терміну надання заяв
One full scholarship every year because we care about giving a chance to those who can not afford our programs.2,000 EURFebruary 29, 2024
Social scholarship offers up to 50% off the program fee for eligible applicants. 500 EURFebruary 29, 2024

Campus Life & Facilities


Традиційно наші літні програми відкриваються вітальним гала-вечором для студентів ECCEDU. Ця подія надає можливість зустрітися з надихаючими людьми, такими як засновники, юристи, керівники компаній чи архітектори. У рамках лекційної частини програми організовуються різноманітні командоутворювальні заходи, такі як барбекю, ігри втечі, лазерні ігри або огляд визначних пам’яток і покупки місцевих продуктів; та поїздки по Чехії (Кутна Гора, Чеський Крумлов) та за кордон (Відень, Берлін). Сертифікат ECCEDU видається наприкінці кожної програми під час неформальної церемонії нагородження, як правило, у формі вечірки з барбекю. Крім того, компанії, які займаються стажуванням, видають рекомендаційні листи або сертифікати про стажування.

Розташування

 • Prague

  Prague, Чеська Республіка

 • Dubai

  Dubai, Сполучені Арабські Емірати

 • Bucharest

  Bucharest, Румунія

  • 7th Avenue

   7th Avenue, США

  Запитання