European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

Введення

З початку роботи в 1999 році European Bartender School перетворила понад 70 000 учнів на висококваліфікованих барменів і розв’язала їх по всьому світу. Як провідна у світі школа барменів, наші курси є найбільш розвиненими в галузі та розроблені відомими фахівцями.

Але ми набагато більше, ніж просто школа бармена. EBS - це 360 ° досвід, покликаний перетворити вас на найкращого бармена та людину, якою ви можете бути.

Завдяки нашим курсам ви отримаєте неперевершене навчання, всесвітньо визнаний сертифікат, мережу друзів на все життя та шанс подорожувати світом. Більше того, ви отримаєте підтримку до, під час та після закінчення курсу, незалежно від того, вибираєте це місце призначення чи шукаєте роботу по всьому світу.

Розпочніть кар’єру, яка може перенести вас куди завгодно. Приєднуйтесь до European Bartender School .

Отримати глобально визнану кваліфікацію бармена

Ми пишаємося тим, що є найбільшою та найпрестижнішою школою барменів у світі. Ми підготували більше людей, ніж будь-яка інша школа бару, перетворивши понад 70 000 учнів у кваліфікованих фахівців. Сертифікат EBS визнаний та поважається барами, ресторанами та клубами по всьому світу, тому ви отримаєте перший вибір найкращих робочих місць у галузі після закінчення навчання. А з Міжнародним курсом барменів та розширеним курсом бартенів ви також отримаєте довічний доступ до нашої інтернет-платформи EBS MatchStaff, яка з'єднує вас з провідними роботодавцями у всьому світі.

Бартендуйте свій шлях по всьому світу

З 25 шкіл, розкиданих по п'яти континентах, EBS створений для мандрівників та шукачів пригод. Через нас ви зможете випробувати іншу частину світу - або якщо ви залишаєтесь місцевими, - це абсолютно нова сторона вашого рідного міста. За допомогою наших курсів ви отримаєте можливість позначити речі зі свого списку ковшів. Подорожувати світом? Змінити кар’єрний шлях? ✔️ Створити абсолютно нову групу друзів? Ми хочемо, щоб ви відчували, що зараз саме час перестати говорити «один день» і почати жити своїм найкращим життям.

Поділіться незабутніми враженнями з новими друзями

З самого першого дня вас будуть приймати до громади з розпростертими обіймами. І довго після курсу ви продовжуєте бути його частиною, виграючи тонни кар’єри та можливостей для роботи в мережі. А через навчання та життя зі своїми однокурсниками ви швидко сформуєте міцні дружні стосунки, які триватимуть усе життя.

Жити як випускник EBS

Відкривайте нові місця

Незалежно від того, чи хочете ви жити в ньому в Сіднеї, жити своїми райськими острівними фантазіями на Пхукеті, або жити в Римі, де живеться в Римі.

Свобода і гнучкість

Закінчивши навчання, ви можете насолоджуватися стабільністю, знаючи, що зможете знайти роботу, де б ви не опинилися.

Створюйте дивовижні спогади

Познайомтеся з цілком новою групою людей і складіть дружби та спогади, які триватимуть усе життя.

Про нас

Створена в 1999 році

З 1999 року ми розширилися по всьому світу і відкрили понад 28 шкіл барменів на 5 континентах. За останні 20 років наші унікальні курси пройшли понад 70 000 людей, багато з яких пішли на досягнення надзвичайних речей.

Понад 28 шкіл по всьому світу

У нас є школи, розташовані в 20 країнах Європи, Азії, Північної Америки, Австралії та Африки. Ми пропонуємо Вам місце розташування міста, пляжні курорти, і навіть місце для катання на лижах в Альпах.

Щороку до нашої сім'ї приєднується понад 7000 чоловік

Ми - найбільша школа барменів у світі за кількістю учнів, яких ми навчаємо, та кількістю шкіл, які ми маємо у всьому світі. Саме тому наш сертифікат визнаний у всьому світі та є чим пишатися.

Найрозвиненіші в світі програми барменів

Наші курси з барменів є найбільш передовими в галузі та були розроблені п'ятьма всесвітньо відомими експертами з барменів. Ми регулярно оновлюємо наші курси, щоб переконатися, що ми завжди надаємо студентам найсучасніші галузеві практики.

Розташування

Розташування
 • Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • 30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • 327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • 40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • 9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

Запитання