eta College

eta College

eta College

Введення

Пристрасть. Кар'єра. Спосіб життя.

eta College - приватний eta College з вищої освіти та підготовки, що спеціалізується на кваліфікаціях, що призводять до зайнятості у галузі спорту та фітнесу.

Ці кваліфікації зареєстровані за Кваліфікаційною рамкою вищої освіти (HEQSF) , а також у суб- рамці професійних кваліфікацій. Вони порівнюються з кращими міжнародними стандартами у сфері спорту та фітнесу, а це означає, що наші випускники добре обладнані для пошуку роботи в Південній Африці та в усьому світі.

Тім Мосхолдер / Пексель

118658_pexels-photo-1080882.jpeg

eta пишається тим, що є лідером у навчальних програмах для спортивної та фітнес-індустрії. Будучи універсальним спортивним та фітнес-коледжем, ми присвячуємо себе забезпеченню динамічних навчальних програм, які ведуть до міжнародно-орієнтованих кваліфікацій.

Наші професійні програми затверджені CATHSSETA, а наші програми вищої освіти акредитовані CHE. Наші кваліфікації зареєстровані в Національному кваліфікаційному кадрі (NQF) південноафриканським органом з кваліфікацій (SAQA).

Виконуючи наші критерії акредитації, наші вузи зареєстровані в Департаменті вищої освіти та підготовки як приватний вищий навчальний заклад.

Для того, щоб ми відповідали потребам спорту та фітнесу в Південній Африці, eta також є ліцензованим постачальником послуг зі спорту та відпочинку в Південній Африці (SRSA).

Наші кваліфікації порівнюються з найкращою міжнародною практикою у сфері спорту та фітнесу; таким чином наші випускники можуть знайти роботу в Південній Африці та в усьому світі.

Студенти можуть вивчати коучинг-науку, фітнес або спортивне управління.

Існує можливість пройти повний робочий день , який ідеально підходить для випускників шкіл; навчання за сумісництвом , що чудово підходить для тих, хто хоче змінити кар'єру або дізнатися більше про свою сферу інтересів. Для бажаючих гнучкості в навчанні, онлайн-навчання є ідеальним рішенням.

Віктор Фрейтас / Пексель

118659_pexels-photo-703016.jpeg

ета відрізняє себе тим, що є спеціалізованим спортивним та фітнес-коледжем, який повністю занурює своїх студентів у їхню тематику спорту, фітнесу чи спортивного менеджменту. Ми співставляємо теорію та дослідження класів з практичним навчанням та досвідом на основі роботи.

Наші студенти залишають нас більш міцними, ніж коли вони почали, вони закінчують кваліфікацію і готові до роботи.

Є дванадцять кампусів. Вони розташовані в Блумфонтеїні, Ботсвані, Кейптауні, Дурбані, Східному Лондоні, Джорджеві, Йоганнесбурзі, Маврикії, Намібії, Порт-Елізабет, Преторії та Стелленбоші.

Документи, зареєстровані DHET, - це BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. У нас є додаткові сайти, що пропонують акредитовані програми CATHSSETA в PLZ, Намібії, Маврикії і незабаром Ботсвані.

eta Collegeпропонує два режими доставки. Ви можете або відвідувати заняття в кампусі, або завершити свою кваліфікацію за допомогою дистанційного навчання. Обидва пропонують навчання, опосередковане за допомогою технологій.

Чому віч-на-віч навчатися з eta College ?

eta College Навчання віч-на-віч - це спосіб доставки, коли ви закінчуєте навчання в кампусі зі структурованим графіком.

Наші кампуси пропонують сертифікати та дипломи з управління фітнесом, коучингом і спортом, а також короткі курси та спеціалізації.

eta College - це акредитований та зареєстрований вищий навчально-виховний коледж, який спеціалізується на спортивних та фітнес-кваліфікаціях. Наш навчальний коледж всесвітньо відомий своїм методом теоретичного, практичного та робочого навчання, який ми називаємо тотальним зануренням . eta College студенти eta College навчаються важко, і вони важко грають, і наш кампус надає центральну точку, де це відбувається. Ми пропонуємо широкий спектр аудиторій, практичних та рекреаційних середовищ, щоб наші студенти могли отримувати як теоретичне навчання, так і практичні навички, веселячись. Крім того, ми маємо стосунки з постачальниками робочих місць, щоб переконатися, що студенти піддаються навчанню, що відповідає їх навчанню та надає можливості для працевлаштування або для початку власної практики.

Snapwire / Pexels

118660_pexels-photo-618612.jpeg

Навіщо дистанційне навчання з eta College ?

дистанційне навчання в eta College - це спосіб доставки, коли ви закінчуєте навчання з дому відповідно до структурованого розкладу.

Дистанційне навчання забезпечує онлайн-досвід.

Щоб досягти успіху в режимі онлайн / дистанційного навчання, вам потрібно бути працьовитим та впевненим у собі. Важливо підтримувати постійний і регулярний контакт зі своїм репетитором, щоб ви отримали необхідну вам підтримку. Ще одна важлива частина ета-дистанційного навчання - це компонент досвіду навчання. Це вимагає від вас роботи на місцях, затінення, надання допомоги та навчання у інших фахівців. Також важливо мати електронну адресу та доступ до комп'ютера та Інтернету, оскільки це знадобиться для дослідження та виконання всіх завдань.

Розташування

  • Cape Town

    Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch, 8001, Cape Town

Запитання