ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle

Введення

ESRA - це французька кіношкола, створений у 1972 році. Це єдина приватна школа під назвою французького уряду з видачі та доставки державного ступеня (французький бакалавр). ESRA рівномірно ESRA теоретичні та практичні вчення в програмі, яка довела свою ефективність протягом багатьох років. 6000 випускників зараз працюють у галузі кіно та телебачення. Починаючи з 2007 року, ESRA пропонує своїм аспірантам додатковий четвертий курс навчання в Нью-Йорку, під час якого вони проходять 12-тижневу програму та стріляють у короткий фільм спільно з Нью-Йоркською школою-партнером. Наші літні програми пропонують учнів у всьому світі можливість брати участь у складних навчальних заходах у компанії однолітків, які поділяють свої виняткові здібності та любов до навчання. Весь факультет на ESRA є визнаними вчителями та робочими професіоналами. Наша увага приділяється суворим вченим та навчанню, а також соціальному досвіду, який виникає внаслідок об'єднання міжнародних студентів.

ESRA : аспірантура аудіовізуального творчості

Трирічна програма в кіно та аудіовізуальній тематиці: режисерка для кіно, режисерка для телебачення, постановка на телесеріали, постановка, редагування та зображення (кінематографія).

ISTS: аспірантура звукової техніки

Трирічна програма для кар'єри в Sound: студійний звук, звук на екрані, живі події та радіо.

SUP'INFOGRAPH: аспірантура для 3D анімаційних фільмів.

Трирічна програма для кар'єри в 3-х анімаційних фільмах: режиссура та анімація, освітлення та рендеринг, а також пост-випуск. НЬЮ-ЙОРК: Випускники ESRA , ISTS та SUP'INFOGRAPH можуть вибрати наступний вибір 4-го курсу в Нью-Йорку. Ця програма містить теоретичні та практичні курси, постановки та стажування. Також студенти 1-го та 2-го курсів можуть пройти літню програму в Нью-Йорку в липні місяці.

Постійна освіта:

У Парижі, Ніцці, Ренні та Брюсселі, ESRA Продовжуюча освіта пропонує всім дорослим, які прагнуть змінити кар'єру, програми від одного тижня до восьми місяців у різних галузях: аудиовизуальне керівництво, аудіовізуальний техник, звукотехнік, HD-зйомка, цифрова фотографія, програмне забезпечення сертифікати (Apple і Avid сертифікований центр).

ESRA JUNIORS

ESRA пропонує вступні програми для французьких школярів від 5 днів до місяця в режимі сценарію, аналізу фільмів, звуку, режисера та редагування. Вони проходять у лютому, квітні та липні в кожній школі: Парижі, Ніцці, Ренні, Брюсселі, а також у Каннах під час Міжнародного кінофестивалю в травні.

МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ ESRA

З 2016 року ESRA International пропонує однорічну програму кіномистецтва для іноземних студентів англійською мовою в Парижі. Також з 2016 року ESRA International пропонує 2-4 тижні літні програми для іноземних студентів з кінематографії англійською мовою в Парижі, Ніцці та Брюсселі.

ESRA - DHEC: ВИХІДНІ ПРОГРАМИ

Починаючи з 2008 року, ESRA пропонує два випускні програми сценарію / керівництва та виробництва / розповсюдження в Парижі.

Розташування

  • ESRA PARIS 135 avenue Félix Faure, 75015, Paris

  • ESRA CÔTE D'AZUR 9, quai des Deux Emmanuel, 06 300, Nice

  • 1 rue Xavier Grall, 35700, Rennes

  • ESRA BRUXELLES 34, Rue du Beau Site , 1 000, Brussels

Запитання