Escuela Internacional de Protocolo

Escuela Internacional de Protocolo

Escuela Internacional de Protocolo

Введення

The Міжнародна школа протоколу Це один з перших центрів в Іспанії, що її плани навчання пропонує навчання в університеті як для студентів і випускників та курси спеціалізації в організації заходу, протоколу та інституційних відносин. Ці кваліфікації за підтримки Європейського університету Мадрида.

Але школа це не тільки навчальний центр. Це приватне підприємство, яким керує групою відомих експертів в області Протоколу має:

Науково-дослідний центр. Центр обробки даних. Служба публікації. Спеціалізована бібліотека. Консультативна служба для державних і приватних установ. Через спеціалізується в секторі протоколу зв'язку і подій.

Він також є організатором великих міжнародних заходів протоколу:

Міжнародний конгрес протоколу Протокол Міжнародної премії

Міжнародна школа протоколу, що складається з мережі офісів в Мадриді, Барселоні, Валенсії, Гранада, Астурія, Ла-Корунья, Буенос-Айрес і Парагвай зарекомендував себе як світовий центр спеціалізується на навчанні в Протоколі, інституційних відносин та управління подіями. Більше 15000 студентів пройшли через свої різні класи. З них 60% в даний час займають позиції в протоколі відділів. Дійсно важливий відсоток, який підкреслює зростаючу активність в цьому секторі, професійний диск у вас є, зростання бізнесу і інституційного попиту і так цікаво майбутнє пропозиції.

Розташування

  • Escuela Internacional de Protocolo de Madrid C/ Los Vascos, 17, 28040, Madrid

  • Escola Internacional de Protocol Gran Via de les Corts Catalanes, 474 (entre Calàbria y Viladomat), 08015, Barcelona

  • Escuela Internacional de Protocolo de Galicia C/San Andrés 56-9ºC, 15003, A Coruña

  • Escuela Internacional de Protocolo de Oviedo Plaza de Fernándo Álvarez s/n (Urb. Montecerrao), 33006, Oviedo

  • Escuela Internacional de Protocolo de Valencia Guillem de Castro, 9; 5.ª planta, 46007, Valencia

Запитання