Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Введення

Всі факультети беруть участь як у дослідженні, так і в навчанні. Це дозволяє школі процвітати. З п'ятьма магістерськими програмами та 18 випускними програмами, Erasmus School of Economics прагне стати кращим у своїх дисциплінах (економіка, економіка бізнесу та економетрика) і прагне до досягнення досконалості як у своїх дослідженнях, так і в навчанні. Це можна виміряти за своїми показниками у рейтингах.

Еразманська школа економіки стратегічно має чіткий фокус на економіці. Так само, як було 100 років тому, коли школа була заснована в 1913 році, економісти є серйозним серцем університету Еразма Роттердаму. Кращі випускники Еразмус зробили видатний внесок у науку, уряд та бізнес.

Еразмузова школа економіки є всесвітньо відомим інститутом, який сприяє науковим знанням майбутніх економічних питань і націлений на відповідь на актуальні питання, що хвилюють владу та фірми. Основна увага школи - створення, поширення та застосування наукових знань, все з економічної точки зору. Еразманська школа економіки спирається на найновіші уявлення про дисципліну. Вона співпрацює з міжнародними науковими партнерами, і вона має місце в бізнес-питаннях, пов'язаних з унікальною позицією, яку місто Роттердам має у своєму розпорядженні центром транспорту та промисловості.

Розташування

  • Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

Запитання