Englishour

Englishour

Englishour

Введення

Ласкаво просимо до Englishour!

Повністю акредитована школа

Вчимо англійську швидко!

Заснована в центрі міста Дублін, Englishour пропонує природний курси розмовної англійської мови уроки і курси для мовців на інших мовах.

Наша команда досвідчених, професійних і кваліфікованих викладачів навчить вас говорити по-англійськи як рідні. З кожним уроком англійської мови ваші комунікативні навички у спілкуванні, написанні та прослуховуванні покращаться.

Englishour визнаний ACELS, акредитацією та координацією послуг з вивчення англійської мови для вивчення англійської мови (ELT).

Englishour є членом Marketing English in Ireland (MEI).

У центрі вивчення англійської мови є наше зобов'язання викладати натуральній англійській мові нашим студентам англійську мову, як це кажуть тубільці, на відміну від формальної англійської мови, яку ви могли б навчитися в школі, але не матимуть багато користі для кожного дня денна база.

Наші дві школи розташовані поблизу вулиці О'Коннелл в центрі Дубліна, на відстані від шпиля та об'єкта групової політики, що зручно як відвідувачам міста, так і людям, які працюють тут, які хочуть покращити свою англійську мову. Ми пропонуємо різноманітні заняття різного часу та рівнів, у тому числі вечори та вихідні, а також організовуємо для них номери та розваги, такі як екскурсії для відвідування студентів.

Чому англійський?

 • Студенти англійської мови швидко навчаються
 • Комунікативна методологія на основі завдань
 • Малі класи
 • Фантастичне розташування центру міста
 • FreeWIFI
 • Без реєстраційного внеску
 • Брошури та матеріали, а також чай і кава
 • Екскурсії дуже вихідними, щоб відвідати Ірландію

Наші курси англійської мови

Ми пропонуємо різноманітні курси англійської мови, щоб відповідати вашим потребам та вимогам. Наші викладачі будуть тісно співпрацювати з вами, щоб забезпечити вам високий рівень англійської мови.

Наш ранковий клас - це інтенсивний курс, спрямований на покращення вашого вміння говорити, граматику, слухати, читати та писати. Наші досвідчені вчителі допоможуть тобі спілкуватися точно та природно.

Денний клас тільки 35 євро на тиждень! Повний та різноманітний курс, де фокус уроку завжди на розмову! У цьому класі, учням навчаться цілий ряд нових і захоплюючих словників, з якими вони можуть потім висловити себе, використовуючи цільову мову.

Вечірній клас. Вивчіть для себе або визнаний CambridgeorIELTSexam. Всі книги та матеріали включені в ціну. Класи охоплюють розмовну, письмову, слухову та граматичну точність.

Суботній клас Для тих, хто зайнятий протягом тижня. Суботній клас стосується вивчення англійської мови у дружній атмосфері. Кожне заняття в суботу - три години граматики, слухати і, звичайно, говорити!

Englishour пропонує комфортабельні, якісні номери для студентів, коли вони навчаються у нас. Ви можете вибрати один із місць перебування у приймаючої сім'ї, обмін квартирою з іншими іноземними студентами чи високоякісний гуртожиток.

Ми регулярно перевіряємо всі наші номери, щоб забезпечити комфорт і безпеку Вашого перебування на курсі.

Розташування

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

Запитання