Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Введення

ХТО МИ Є

Школа елітного менеджменту

- Піонер -постачальник університетських дипломів Pathway у Веллінгтоні, Нова Зеландія

З 2003 року EMS є повністю акредитованою бутиковою мовною та бізнес-школою NZQA, що базується в центрі міста Веллінгтон. (NZQA впевнений у нашому навчальному успіху та здатності до самооцінки)

EMS схвалено та фінансується Комісією вищої освіти (TEC) та Міністерством соціального розвитку для підготовки кадрів та підвищення кваліфікації.

EMS запроваджує університетський диплом Pathways який ефективно заощаджує час та гроші для студентів і з гордістю стає першопрохідцем університетського диплому Pathway у Веллінгтоні.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

EMS прагне здійснити ваше бажане майбутнє, надаючи вам програми перших університетських дипломів Pathway за нашими угодами про артикуляцію з провідними університетами Нової Зеландії.

EMS пропонує до 120 кредитів угоди про передачу артикуляційних угод до ступенів бізнесу в Університеті Мейсі, Оклендському технологічному університеті (AUT) та технологічних інститутах, включаючи WelTec та Whitireia. Кваліфіковані випускники EMS можуть вступити безпосередньо на другий рік навчання до університету та протягом ще двох років здобути кваліфікацію бізнес -спеціаліста. EMS також прагне запропонувати дипломи з ІТ, менеджменту туризму, бухгалтерського обліку та фінансів, які також призводять до відповідних ступенів її університетів -партнерів.

EMS пропонує затверджені NZQA сертифікати англійської мови в Новій Зеландії (NZCEL) 3 і 4 рівнів, які широко приймаються університетами Нової Зеландії як критерії заміни IELTS 5.5 або 6.0.

У разі зарахування на дипломи NZCEL + студенти можуть отримати стипендію у розмірі 8000 доларів США на їх диплом про навчання в EMS.

EMS також є центром внутрішнього тестування знань англійської мови, затвердженим NZQA, який надає студентам безліч варіантів вступу до навчальних досягнень.

ЧОМУ EMS

Там, де університет прагне до успіхів у навчанні, а політехніка готує випускників, готових до роботи, ELITE пропонує вам обом у турботливому середовищі, де кожен окремий студент має значення. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти кожному з вас підготуватися до кар’єри завдяки нашій всебічній освітній та персоналізованій системі загальної підтримки.

o Елітна освіта: Виділені невеликі розміри класів, які мають принципове значення (наприклад, учні 6-16 класів з дипломом).

o Персоналізована підтримка студентів: Ми дбаємо про студентів як про унікальних особистостей з різними потребами та цілями. Наші прогресивні огляди протягом навчальної подорожі студентів забезпечать їх успіх.

ПІДТРИМКА УЧНЯМ

Ми пропонуємо цілий ряд позанавчальних заходів, включаючи досвід волонтерів.


Ми надаємо безкоштовну універсальну послугу, включаючи знижки:

 • Переведення та зарахування до університету
 • Експрес -кава за 1 долар
 • медичне та туристичне страхування
 • квиток на літак
 • Тури в Нову Зеландію, Австралію та США


ОСОБЛИВОСТІ МІСЦЕВОЇ ОБЛАСТІ

Веллінгтон, сейф, дружня столиця Нової Зеландії, є місцем вибору для розумних, креативних та амбітних студентів.

1) Системи освіти світового класу- Система освіти Нової Зеландії посідає 1 місце у світі за версією The Economist Intelligence Unit за надання молоді молодих людей навичок майбутнього. У Веллінгтоні є багато чудових варіантів від школи до університету зі світовим рейтингом.

2) Веллінгтон - єдина у світі акредитована столиця "безпечної спільноти ". Це безпечне та дружнє місце для дзвінка додому. Тут студенти користуються безпечним середовищем для життя, роботи та навчання.

3) Чудова якість життя - Веллінгтон відомий у всьому світі як дивовижне місце для проживання, Веллінгтон був названий «найхолоднішою маленькою столицею світу» компанією Lonely Planet і названий найкращим місцем у світі для проживання від Deutche Bank. Люди, які живуть у Веллінгтоні, дуже високо оцінюють власну якість життя: 87% жителів відзначають хорошу якість життя. Це чудове місце бути студентом. Він достатньо малий, щоб отримати дружній досвід Нової Зеландії, з жвавим містом, що пропонує багато чим зайнятись.

4) Компактне та прохідне місто -Три університети світового класу знаходяться в межах 15 хвилин ходьби від центру міста Веллінгтон, а також багато інших закладів вищої освіти та шкіл. Веллінгтон також добре з'єднаний ефективною та чистою мережею поїздів та автобусів - це допомагає пояснити, чому Веллінгтон має найбільше використання громадського транспорту на душу населення в Новій Зеландії!

5) Безліч прекрасних відкритих просторів - приголомшлива берегова лінія Веллінгтона, свіже повітря та відкриті зелені насадження означають чудовий відпочинок на свіжому повітрі, спорт та парки. Зелений пояс, що межує з центром Веллінгтона, наповнений пішохідними та велосипедними доріжками, а дільниця на набережній - це найкраще місце для прогулянок під час обіду. Ми щороку отримуємо понад 2100 сонячних годин, тож у вас буде багато шансів вибратися і насолодитися нашим прекрасним містом! З великою колекцією регіональних парків та 497 км узбережжя, чудовий відпочинок на природі завжди в межах досяжності у Веллінгтоні. У Веллінгтоні легко жити поблизу природи, навіть якщо ти живеш у квартирі в місті. Це один із тих "найкращих сценаріїв обох світів". Просто вийти на вулицю і насолодитися цим. Це весело.

6) Різноманітність - близько третини жителів Веллінгтона народилися за межами Нової Зеландії - місто є багатокультурним центром. Люди з усього світу вирішують жити у Веллінгтоні, що робить його різноманітним і захоплюючим місцем.

7) Розумний капітал - Ви будете почувати себе як вдома в оточенні найбільш високоосвіченого населення країни. 28% відсотків людей у Веллінгтоні у віці від 15 років і старше мають диплом бакалавра або вище як найвищу кваліфікацію, порівняно з 20% на національному рівні.

8) Високотехнологічний капітал - ми є домом для багатьох інноваційних бізнесів, таких як Weta Workshop та Weta Digital, Xero та Pik Pok, що є частиною швидко зростаючої та цифрової індустрії Веллінгтона. У регіоні найбільша частка людей, зайнятих у галузі знань та інтенсивних послуг у країні, що робить це захоплюючим місцем для життя та навчання.

9) Ми -Середземномор’я -Милосердно відоме як Середземномор’я, ми-місто, де оживає кінозйомка. Талант, удостоєний нагород у Веллінгтоні, сприяв таким проектам, як «Привид у панцирі», «Хоббіт», «Дракон Піта», «Аватар», «Крампус», «Кінг-Конг», трилогія «Володар кілець» та багато інших.

10) Кулінарний капітал - ми любимо їжу! По суті, у Веллінгтоні на душу населення більше ресторанів, кафе та барів, ніж у Нью -Йорку. Вам не вистачає їжі з рідної країни? Не панікуйте - є спеціалізовані супермаркети та ресторани з їжею з усього світу. А якщо вам дуже подобається їжа, обов’язково візьміть участь у фестивалі Visa Wellington On a Plate, який щороку проводиться у серпні.

11) Фестивальне місто Нової Зеландії - Веллінгтон - це веселе та жваве місце для життя з календарем, наповненим захоплюючими подіями. Від щорічних фестивалів, культурних видовищ, виступів у прямому ефірі до спортивних матчів і всього іншого між вами, ви знайдете багато цікавого.

Ми з нетерпінням чекаємо на вас у нашій сім’ї EMS та допоможемо вам досягти академічних цілей у Новій Зеландії.

Також цікавляться нашими програмами англійською мовою:

Програми англійської як другої мови:

 • Загальна англійська (від початківця до середнього)
 • Сертифікат англійської мови + Баріста
 • Англійська + спорт
 • Навчальна екскурсія
 • Новозеландський сертифікат англійської мови (NZCEL) Рівень 3 (замінити IETLS 5.5)
 • Новозеландський сертифікат англійської мови (NZCEL) Рівень 4 (замінити IELTS 6.0)
 • Новозеландський сертифікат англійської мови (NZCEL) Рівень 4 (замінити IELTS 6.5) (чекає на затвердження)

Будь ласка, відвідайте: www.ems.ac.nz

Розташування

 • Wellington

  Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND, 6011, Wellington

  Запитання