© Eva Dang
Education Projects Group

Education Projects Group

Education Projects Group

Введення

Про нас

Ми є одним з провідних представників британської професії та проходження навчальних курсів. Ми пропонуємо цілий спектр житлових, одноденних та шкільних курсів, які надають студентам незабутній навчальний досвід, даючи їм неоціненний досвід у обраній галузі та розвиваючи ключові компетенції, необхідні для їх потенційного майбутнього кар’єрного шляху. Наші курси, які мають акцент на освіті через досвід - охоплюють декілька основних Pathways кар'єри, таких як медицина, бізнес, право, інженерія та ветеринарія. Об’єднуючи репетиторські заняття та залучаючи навчальні середовища, ми допомагаємо розвивати навички учнів у спілкуванні, лідерстві, командній роботі та вирішенні проблем. Студенти також будуватимуть та підтримуватимуть ефективні стосунки із однодумцями, які змінюють зміни в усьому світі, які захоплюються одними і тими ж предметами та можуть підтримувати їх у процесі обраного ними шляху.

Ми засновані у 2015 році разом з нашим провідним курсом проходження професійної практики з медичної діяльності, «Медичні проекти», ми прагнемо навчати, надихати та розширювати можливості студентів приймати амбітні та усвідомлені рішення щодо їхнього майбутнього, що призводить до формування Групи Education Projects Group у 2018 році. Ми вважаємо, що переживаємо речі з перших рук - це найефективніший метод навчання для студентів, тому ми із задоволенням пропонуємо ознайомлення з кар’єрою для студентів віком від 13 років.

Наша освітня місія

Наша місія полягає у наданні нагород кар'єрного розуміння шляхом досвіду навчання студентам у всьому світі.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Компанія, що виграла нагороди

Нагорода за найкращий навчальний продукт

Медичні проекти були (і досі є) гордим переможцем премії за найкращий освітній продукт на Британських молодіжних туристичних нагородах у грудні 2018 року. Престижні національні нагороди проводяться Британською асоціацією освітніх подорожей та оцінюються експертною колегією молоді, студентська та навчальна індустрія подорожей. Команда медичних проектів із задоволенням визнається постачальником кращого освітнього продукту Великобританії. Ось що сказав наш головний виконавчий директор Марк Вільямс про перемогу:

«Це визнання послуги та цінності, яку надає наша команда та місця розташування. Це величезна честь, але також підтверджує високу якість та відданість, яку ми віддаємо нашим студентам, вчителям та батькам », - сказав він.

«Школи знову і знову повертаються до нас через рівень обслуговування клієнтів, який ми надаємо, і нашу здатність подорожувати під замовлення - і ця нагорода підтверджує, що ми абсолютно праві в нашому підході».

Розширена підтримка

Ми співпрацюємо з Kaplan, щоб забезпечити дисконтний доступ до їх лідируючих на ринку класів тестів для студентів навчальних проектів. Відслуживши понад 1 мільйон студентів з того часу, як вони розпочали курси, Каплан неперевершений своїм досвідом підготовки студентів до тестів.

Страхування

Маючи 17-річний досвід роботи і понад 130 країн, які охоплюють, World Nomads - це прекрасне місце для початку пошуку страхування подорожей. Студенти з навчальних проектів можуть отримати цитату безпосередньо через панель студентів, завдяки нашому партнерському партнерству з World Nomads.

Поради та настанови

Як офіційний студентський представник, ми співпрацюємо зі Студентською кімнатою, щоб надавати поради студентам щодо досвіду роботи та огляду кар’єри. Це дозволяє нам гарантувати, що студенти отримують найкращі поради щодо наших курсів безпосередньо від нас, таким чином, що їм зручно.

Як це працює

Комплексна підтримка

Всі наші курси та проекти повністю підтримуються відданими та досвідченими командами та професіоналами. Ми надаємо студентам підтримку до, під час та після їх курсу у нас.

 • Перед бронюванням: подати заявку на вступ до курсу з членом Education Projects Group просто. Після того як студенти вирішили, до якого курсу ви хочете вступити, просто заповніть нашу онлайн-заявку та сплатіть реєстраційний внесок, щоб забезпечити місце. Якщо студенти не знають, до якого курсу вони б хотіли приєднатися, або просто хотіли б трохи більше інформації, вони завжди можуть поспілкуватися з членом нашої дружньої команди з розміщення студентів, яка може їм допомогти.
 • Після того, як ви забронювали: Після того, як студент забезпечив місце для обраного курсу, він отримує доступ до своєї інформаційної панелі для студентів - онлайн-планувальника поїздок із усією інформацією, що надається для підготовки до курсу. Кожному студенту призначається персональний радник з питань студентських занять, який буде проводити їх під час підготовки до курсу, переконуючись, що студенти надсилають всю відповідну інформацію, необхідну для організації програми за вибором. Крім того, вони завжди готові відповідати на запитання!
 • Перед тим, як приїхати: Кожен студент отримає поштовий лист, який містить футболку, знак посвідчення особи та контактні картки для надзвичайних ситуацій, а також деяку інформацію, яка допоможе їм підготуватися до курсу. Ми підтримуємо зв’язок з усіма студентами, що перебувають на початку курсу, щоб переконатися, що вони знають про процедури приїзду, щоб відповісти на будь-які запитання в останню хвилину та надати інформацію та контактну інформацію про те, що робити у випадку будь-яких малоймовірних надзвичайних ситуацій. .
 • День прибуття: студентам надають вікна прибуття та вильоту, в яких вони повинні забронювати свій транспорт до обраного курсу та з нього. Наші співробітники будуть знаходитись у визначених місцях зустрічей під час цих вікон. Зазвичай це місцеві аеропорти або вокзали поблизу місця курсу. Потім студенти супроводжують наше помешкання нашими працівниками, щоб познайомитися з рештою нашої студентської групи та взяти участь у веселих криголамах! Усі студенти також беруть участь у студентській індукції у перший вечір на своєму курсі. Тут наш персонал розповідає їм, що відбуватиметься протягом тижня, а також будь-які дози та недоліки.
 • Під час курсу: з понеділка по п’ятницю студенти проведуть, вивчаючи обраний Pathway до кар’єри завдяки різноманітним зануренням та практичним досвідом, репетиторству вчителів світового класу та відвідуванням місцевих визначних місць. Вечори та вихідні призначені для того, щоб надати студентам можливість максимально використати місцеву територію та культуру. Залежно від обраного курсом призначення курса, це може включати відвідування театру, уроки кулінарії, уроки місцевих танців або навіть пошук левів, тигрів та ведмедів на сафарі для дикої природи!
 • Пост-курс: Наша прихильність до студентів не закінчується, коли вони закінчать свої курси разом з нами. Усі студенти, які беруть участь у житловому курсі, отримують персоналізований сертифікат, щоб допомогти їм у навчанні до університету. Ми також раді надавати посилання на студентів, і часто виявляємо, що наші студенти отримують стільки часу від свого часу з Education Projects Group , що вони повертаються, щоб приєднатися до нас ще один курс - два!
128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Проблема, яку ми вирішуємо

Питання, на які може відповісти лише досвід роботи ...

 • Що ти хочеш робити?
 • Яким ти хочеш бути, коли дорослішаєш?
 • Де ти хочеш вчитися?
 • Що ви хочете вчитися в університеті?
 • Ви хочете пройти маршрут навчання?

Неважко забути, що більшість молодих людей не мають досвіду роботи, необхідного для надання усвідомленої відповіді на ці питання. Це ми хотіли б змінити.

Ми вважаємо, що досвід навчання - це ключ до допомоги молодим людям у прийнятті зважених рішень щодо свого майбутнього. Наші курси розроблені, щоб забезпечити реалістичне уявлення про різноманітні Pathways кар'єри, а також допомагати студентам розвивати ключові навички та компетентності, необхідні для досягнення своїх амбіцій та досягнення обраної кар'єри.

Наш проектний обов'язок:

1. Просвіти наступного покоління учнів
2. Надайте можливість студентам приймати обґрунтовані кар’єрні рішення
3. Заохочуйте світове мислення

Ми вважаємо, що допомагаючи студентам у такий спосіб, вони залишають наші курси готовими та мотивованими досягти своїх цілей; з розумінням глобального професійного світу - та їх місця в ньому.

Наша прихильність до студентів

Кожен елемент кожного курсу розроблений, щоб забезпечити студентам найкращий досвід навчання, як академічно, так і особисто. Ми хочемо, щоб студенти залишали нас освіченими, уповноваженими та заохочували думати з глобальним мисленням. Наші спеціально розроблені курси зосереджені на п'яти ключових сферах розвитку студентів:

 • 1 Особистий розвиток
 • 2 Культурне занурення
 • 3 Професійна експозиція
 • 4 Розширення академічних горизонтів
 • 5 Весело

Розташування

 • London

  Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX, , London

Запитання