Edison State Community College Інформаційні технології
Edison State Community College

Інформаційні технології

Piqua, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Насолоджуєтесь комп’ютерами? Вас цікавить постійно змінювати комп’ютерні програми? Сфера інформаційних технологій розвивається, розширюється та активізується. Особи, зацікавлені в цій галузі, потрібні для просування! Інформаційні технології передбачають створення та застосування алгоритмів для вирішення проблем.

Ви дізнаєтесь про різні комп’ютерні мови та про те, як складати процеси, як складну головоломку. Цей кар’єрний шлях забезпечує студентам потужний комп’ютерний досвід та огляд роботи організаційної структури. Останнє є важливим, оскільки комп’ютери значною мірою використовуються для задоволення інформаційних потреб як великих, так і малих організацій. Для надання допомоги керівництву у впровадженні та обслуговуванні комп’ютерних систем потрібні фахівці з інформаційних технологій.

Очікується, що можливості працевлаштування збільшаться протягом наступного десятиліття. Інформаційні технологи функціонують як кінцеві користувачі, розробники додатків або спеціалісти систем, навчені виявляти та впроваджувати використання обчислювальних програмних пакетів. Цей Pathway може призвести до кар’єри програміста програм, консультанта інформаційного центру, ІТ-директора, адміністратора мережі, мережевого інженера, програміста, системного аналітика, підтримку довідкової служби, підтримку користувачів тощо.

Про Школу

Запитання

Подібні курси