École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

Введення

Школа, що спеціалізується на авіатехніці

Національний університет аеротехніки (ÉNA), афілійована школа в Édouard-Montpetit CEGEP, вважається найбільшим коледжем технічного коледжу аеронавтики у світі. У ÉNA є унікальні об'єкти з 37 літаками та 35 спеціалізованими лабораторіями і пропонує ексклюзивні технічні програми в Квебек для обслуговування літаків, авіоніки та аерокосмічної промисловості, визнані Транспортною Канадою.

У ÉNA може вміститися близько 1300 студентів на регулярній освіті щороку та кілька сотень фахівців у галузі безперервної освіти. Незважаючи на вражаючу кількість студентів, які щорічно навчаються у школі, ця галузь в даний час переживає дефіцит Перспективи працевлаштування та перспективи працевлаштування наших випускників відмінні.

ÉNA також є однією з небагатьох шкіл, уповноважених Національної оборони Канади для підготовки військових у галузі технічного обслуговування повітряних суден.

На додаток до збалансованого навчання між теорією та практикою, ÉNA пропонує студентам можливість зарахуватись до програми роботи / навчання та отримати доступ до робочих місць вдома або за кордоном. зовні.


Еквіваленти навчання

Створення Міжнародної ради з аерокосмічної підготовки (CIFA) дозволило ÉNA забезпечити свій міжнародний вплив. Цільова організація прагне встановити еквіваленти навчання, які відповідають європейським, американським та канадським стандартам.

Розташування

geopoint
  • 5555, place de la Savane, J3Y 8Y9, Saint-Hubert

Запитання