© (c) couloir 3 pour Ecole Lenôtre
Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

Введення

139618_Imaconcept-Lenotre-Cafet3.jpg

Заснувавши École Lenôtre в 1971 році, Гастон Ленофре відповів на потреби в навчанні як французьких, так і іноземних фахівців. Сьогодні понад 3000 слухачів, чоловіків та жінок, які приїжджають з усієї Франції та понад 100 країн, приходять, щоб збільшити свої знання та досвід у культурі досконалості.
Щороку створюються нові рівні розвитку, що відповідає очікуванням фахівців харчової промисловості.


139619_Imaconcept_Lenotre_Atelier_7_03_01_19_II.jpg


Протягом майже 20 років Ecole Lenôtre пропонує програми тривалого перебування, що дозволяють пройти інтенсивний тренінг з французької кухні, кондитерських виробів та хлібобулочних виробів:Диплом шеф-кухаря кондитерських виробів: 7 місяцівДиплом кухаря кухаря: 7 місяцівКурси підвищення кваліфікації з хлібобулочних виробів: 13 тижнівОснови французької випічки: 6 тижнівОснови французької кухні: 6 тижнів

Приєднуючись до цих утворень, ви матимете шанс оточити багатьох професіоналів, які є від кращих шеф-кухарів у світі.

Ви будете вчитися і працювати в класі з максимум 12 студентів . На Ecole Lenôtre ми вважаємо, що робота в невеликих групах є найкращим способом отримати максимум від наших шеф-кухарів. Ви будете практикувати самостійно, а також у групах.

Наша професійна школа в Рунгісі має 13 навчальних кабінетів та високопрофесійні бригади обладнання. Ми працюємо з високоякісними постачальниками як харчових продуктів, так і професійних матеріалів, які ви знайдете також на найкращих кухонних кухнях.

На Ecole Lenôtre ми навчаємо вас бути професіоналом, і ми віримо, що наш досвід може зробити вас одним з найкращих кухарів завтрашнього дня.

Приходьте та перейдіть за нами на нашій сторінці Facebook:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Або на нашому новому веб-сайті:

Ecole Lenôtre : Посилання Ecole Lenôtre

Розташування

  • Rungis

    9 rue de Villeneuve, 94150, Rungis

Запитання