Keystone logo
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Введення

Школа літаків E-ATO-288

Будучи частиною екіпажу комерційного авіалайнера, це професія майбутнього, яка дозволить вам справді насолоджуватися своєю роботою. Ви можете тренуватися в нашій школі в Барселоні, де ми підготуємо вас та допоможемо вам досягти своєї мети.

Чому EAS Barcelona ?

1-флот

У EAS Barcelona ми знаємо важливість завжди бути в курсі технологічних досягнень у галузі авіації. Саме з цієї причини ми завжди хочемо мати найновіші технології та найновіші матеріали. Наш парк літаків є абсолютно новим і був придбаний безпосередньо від виробника. EAS Barcelona також вибрав нову технологію кокпіту, що використовується на всіх сучасних літаках глобальних авіаліній, з представленням даних про польоти на великих екранах, що пропонують більше інформації та кращу інтерпретацію параметрів. Це те, що називається "Скло кокпит". Ми вважаємо, що і безпека, і якість є абсолютно необхідними, і тому ми маємо нові літаки з усіма новітніми технологіями. Вона далека від неадекватного, але, на жаль, існує частина тенденція, що призводить до того, що середній вік літаків, які використовуються для навчання в Іспанії, становить 20 років, і, отже, не має останніх подій у галузі, в якому технологічні Аванси мають велике значення. Літаки використовуються TECNAM 2002 для базової підготовки та TECNAM 2006 для підвищення кваліфікації та IFR.
Що стосується тренажерів польотів, у EAS Barcelona є два - єдині в Іспанії для використання на всіх етапах польоту, в яких використовуються лише найновіші та найновіші технології.
Перший сертифікат Simulator FNPTII базується на тій самій площині, що використовується в практиці TECNAM 2006, а друга - у найбільш популярному в світі авіалайне: AIRBUS 320.

2-тренування в Барселоні

Штаб-квартира EAS знаходиться в місті Барселона, де проводяться всі лекції та розвивається тренажер польотів. Місце розташування школи забезпечує відмінний комфорт для учнів, які відвідують менш ніж за сотню метрів від головного залізничного вокзалу, метро та автобусних зупинок для міжміських поїздок, подорожей на подальші відстані або для поїздок в основні віддалені селища та від них. Культурні цінності, відпочинок та послуги міста Барселони - це чудова додаткова премія для студентів. Барселона - це космополітичне місто з привабливим, відкритим ставленням та гарною атмосферою. Маючи близько двох мільйонів жителів, вона є однією з найбільших столиць Середземноморської Європи. Його величезні комерційні та гастрономічні пропозиції створюють незрівнянну атмосферу. Додайте до цього свою грандіозну архітектуру з різних епох - від залишків римської архітектури в готичному кварталі до безлічі захоплюючих модерністських будівель, розроблених великими архітекторами (такими, як Антоні Гауді, який завжди виділяється), його міський макет і сучасні будівлі , а культурно-мистецьке звернення незаперечне. Географічне розташування Барселони також є привілейованим - відкритим до моря, з особливим портом та чудовими пляжами, а також простягається в гору в хребті Кольсєрола, де ви можете насолоджуватися фізичними вправами та вражаючими видами.

3-досвід навчання

EAS Barcelona виникла з ініціативи високопрофесійної та досвідченої команди з метою підготовки авіаційного навчання на найвищому рівні. Керівна команда EAS Barcelona має більш ніж двадцятирічний досвід підготовки та формування льотчиків та бортпровідників (льотних супроводжуючих), провівши найбільший флот літакобудування в Європі. Ми також можемо похвалитися більш ніж 150 000 годин польотів, а також з гордістю навчали та ліцензували більше 1000 пілотів та 200 членів екіпажу. Весь персонал, який складається з EAS Barcelona , спеціалізується та має високу кваліфікацію у галузі підготовки авіації, зокрема в її впровадженні та експлуатації, і має високу кооперацію, працюючи разом, щоб позитивно і ефективно завершити всю свою роботу.

4- Послуги

Адміністративна штаб-квартира та загальна адреса електронної пошти EAS Barcelona розміщені на вулиці Ректор Тріадо поруч із станцією Sants. Всі теоретичні заняття та підготовка до імітаційного польоту виконуються на цьому місці. Індивідуальні зустрічі між студентом та відповідними сторонами, що беруть участь у тренінгу студента, у зв'язку з їхнім прогресом, перевірки ефективності навчання, вирішення проблем (при необхідності) та періодичних оцінок також відбудуться в цьому місці. Авіасалони завершуються в аеропорту Сабадел, де EAS Barcelona має власний офіс і літак, зону підготовки польотів та приватні зали для студентів та інструкторів. EAS Barcelona відповідає потребам всіх своїх студентів різними способами:

 • Теоретичні та фазування тренувань польотів у великому центрі міста (у Барселоні, Сантс). Місце розташування та розташування міста надають студентам швидкий і легкий щоденний доступ. Навпаки, інші, більш віддалені освітні підприємства (ті, що НЕ EAS Barcelona ) змушують студентів витрачати багато часу на роботу.
 • Класифікатори обладнані найсучаснішими технологіями, ІТ та комп'ютерним програмним забезпеченням, а також обладнані для використання більш "традиційних" систем. Тобто - використання передових технологій має надзвичайно важливе значення в процесі навчання, але виняткове використання зазначеної технології може спричинити недоліки.
 • Радіотелеграфна кімната (RT): студенти можуть завершити моделювання польоту з окремих кабіни в спільному повітряному просторі з іншими флотами навчальних літаків, котрі вірно представляють фактичні літаки. В іншому приміщенні інструктор або контролер керує авіаційним простором (і польотами) бажаючих пілотних студентів так само, як реальні польоти контролюються в реальному повітряному просторі (де-небудь у світі).
 • Бібліотека: бачачи, що як поточна інформаційна технологія дозволяє зберігати тисячі на тисячах оцифрованих книг у вигляді планшета, бібліотека - це місце безшумності, що забезпечує студентам комфорт та більше, ніж достатній простір для читання, написання, ескізу, уявлення та перш за все, впроваджувати на практиці все, що вони навчилися протягом всього курсу.
 • Приватні зала засідань: абсолютно важливо, щоб студент регулярно та, коли це було бажано, отримував орієнтацію, оцінку та вирішення будь-яких консультацій або проблем, які можуть виникнути у зв'язку з їхньою теоретичною підготовкою. За допомогою наших приватних конференц-залів, розташованих у тій самій будівлі, що й у класах, вищезгадані консультації або концерн можуть бути виконані та вжиті негайними вчинками.
 • Об'єкти для етапу польоту (приміщення для брифінгів, підготовка та аналіз результатів, а також відправлення рейсів) у сервісному корпусі аеропорту Сабадель. Студенти повинні мати можливість ефективно організувати та організувати всі послуги до і після польоту; що відповідає як самої польотній школі, так і тим, що використовуються операторами аеропортів у сфері управління повітряним рухом, миттєво та в найкращих умовах, як для якості, так і для комфорту. Саме так працює професійний світ, а також те, як досягнуті найкращі результати - настільки ж оперативні, як вони є освітніми.

4-наша місія та бачення

EAS Barcelona прагне стати навчальним закладом із цілком задоволеними учнями, студенти яких можуть отримати найкращий результат у їх навчанні. EAS Barcelona має намір бути провідним авіаційним навчальним підприємством в Європі, який є синонімом висококваліфікованого навчання. Якість слово не тільки добре звучить, незважаючи на зловживання з боку незліченних рекламних голодували осіб або організацій. Також якість не є вираженням, яке використовується з наміром похвалити себе за працю, виконану в спробі перейти на один крок до кращої якості. Може бути, абсолютної досконалості не існує, але треба бути впевненим у рівні верифікаторів, щоб відзначити різний рівень якості. Якість можна довести, задовольняючи результати. Таким чином, метою EAS Barcelona є те, що студенти завершують свою підготовку з найкращими результатами, що супроводжуються широким спектром навичок: не тільки з їхньою навчальною здатністю, але також з обгрунтованим судженням, науковими знаннями та професійними здібностями. Команда EAS Barcelona досягла цього кілька років. Всі їхні льотчики та бортпровідники, які пройшли курс підготовки та літають сьогодні, роблять це з великим успіхом у безлічі національних та міжнародних авіаліній. Говорячи про якість, це, більш конкретно, говорить про безпеку та безпеку. Не існує без іншого. Питання безпеки охоплює всі дії, що проводяться в EAS Barcelona . Для EAS Barcelona , глобальні безпечні реквізити, які з часом стають дедалі амбітнішими та суворішими, і, отже, більш вимогливими, не є незручною перешкодою, ані труднощами, які потрібно подолати. Скоріше, вони є можливістю постійного вдосконалення. Основа для дій і, по суті, наша загальна мета. Ця характеристика EAS Barcelona є першим незаперечним аргументом у визнанні якості та безпеки (на найвищому рівні) як невід'ємних, так і суттєвих чинників. В жодному випадку це не є виключно тим, як ми діємо (або як ми хочемо діяти), але досягнення своїх цілей у цьому та всіх областях є частиною власної ДНК EAS Barcelona . Лише поширюючи важливість якості та безпеки для всіх, котрі залучені до EAS Barcelona на будь-якому рівні - будь вони інструкторами, організаторами чи директорами - щоб досягти цих бажаних рівнів якості та безпеки.

Розташування

 • Barcelona

  Rector Triadó 94 Entresuelo, 08014, Barcelona

  • Barcelona

   Sabadell airport Carr. de Bellaterra, s/n, 08205, Barcelona

   Запитання