Durham College

Durham College

Durham College

Введення

DC з одного погляду

Вибір коледжу для відвідування є великим рішенням, і ми щиро сподіваємося, що ви знайдете свій пристрій з нами. Якщо ви вперше починаєте свою середню освіту або повертаєтеся, щоб оновити свої навички, ми сподіваємося допомогти вам на кожному кроці!


Високоякісна освіта

Наша мета - підготувати вас до пошуку корисної роботи. Завдяки нашому факультету експертів з великим досвідом роботи в галузі та провідними освітніми ресурсами, наші випускники переходять до успішної кар'єри в обраній галузі.

Ми також пропонуємо різноманітні дипломні курси за допомогою угод з університетами в Онтаріо та в усьому світі, що дозволяє:

 • Проводити університетську освіту менше, ніж традиційна кількість часу;
 • Заробляйте свій ступінь без необхідності повторювати курси, оскільки програми Pathway надають кредити на навчання в коледжі, який можна використовувати для отримання кредиту університету.

Студенти з обмеженими можливостями, які будуть шукати академічні приміщення, повинні якнайшвидше встановити зустріч з Центром доступу та підтримки.


Безпечне, яскраве середовище кампусу

Durham College університети міста Ошава і Уітбі розташовані в безпечному та безпечному місці.

 • Доступ до різноманітних магазинів;
 • Спортивні та розважальні програми;
 • Місто Торонто розташоване недалеко від готелю.

Звичайно, вам не потрібно залишати кампус, щоб мати задоволення і корисний досвід студента. У нас є все необхідне для студентського досвіду, який врівноважує складні дослідження з цікавими та цікавими заняттями поза межами класу прямо на території кампусу.


Студентське життя

Залишайтеся в формі: наш центр рекреації та оздоровчого центру має 28 000 квадратних метрів. тримісний тренажерний зал, 10 000 кв. футів. фітнес-центр, два майданчики для гри в сквош, критий гольф-полів, піднесений критий пішохідний / біговий трек з видом на тренажерний зал і багато іншого.

Будьте здорові: Центр здоров'я надає медичні послуги, які сприяють здоров'ю студентів у професійному та конфіденційному порядку.

Насолоджуйтеся чудовою їжею: на території кампусу є чимало різних ресторанів, у тому числі Тім Хортонс, Extreme Pita і Marketplace Cafeteria, а також Bistro '67 - новий ресторан, що надихнув викладання, розташований у центрі для харчування в університетському містечку Уітбі, Durham College . назвати декілька.

Розважайтеся з друзями: Багато місць і заходів на території кампусу доступні для зустрічі, навчання або відпочинку з однокласниками. Якщо ви віддаєте перевагу організованим заходам, ви будете добре представлені Вашою студентською асоціацією, яка відповідає за соціальні заходи та заходи протягом навчального року і є домом для більш ніж 70 студентських клубів.

Навчання на території кампусу: ми пропонуємо різноманітні області для вивчення, чи ви перебуваєте між класами або просто потребуєте спокійного місця, щоб зосередитися. Наша кампусна бібліотека надає теплу та затишну атмосферу для індивідуального та спільного навчання, а бездротове підключення до Інтернету доступне по всьому містечку, щоб підтримувати зв'язок з важливими ресурсами. Ми також пропонуємо сучасний Commons навчання з 200 комп'ютерами та проводовим та бездротовим підключенням до Інтернету.


Легка поїздка

Наші кампуси в Ошаві та Уітбі:

 • Легкодоступний громадським транспортом;
 • Обслуговуються транзитом Durham Region Transit, а також автобусами GO Transit;
 • Як частина ваших студентських зборів, ви отримаєте універсальний транзитний пас (U-Pass), дійсний протягом навчального року.

U-Pass пропонує студентам денної форми навчання:

 • Необмежений доступ протягом навчального року до автобусного перевезення в Даремському регіоні в Даремському регіоні та підключення до послуг GO Transit;
 • Знижений тариф GO Transit за межами Дарему.

Якщо ви хочете доїхати до кампусу, Durham College забезпечує безпечне паркування для студентів, викладачів, співробітників і відвідувачів.


Доступне житло і поза кампусом

У Durham College , ми пропонуємо краще з обох світів, коли справа доходить до місця проживання - всі зручності будинку в унікальному досвіді громади кампуса.

Наші резиденції пропонують:

 • Зручність;
 • Шанс зробити великі дружби;
 • Можливість з'єднатися з усім, що може запропонувати життя кампуса;
 • Проживання для 1360 студентів у наших резиденціях Simcoe та South Village;
 • Гарантоване місце для проживання для студентів першого курсу, якщо Ви дотримуєтесь термінів прийняття нашої пропозиції про прийом і звернення до місця проживання. Примітка: Студенти, які навчаються у січневих програмах, можуть подати заяву на проживання і будуть затверджені на основі наявності номерів.

Якщо ви вважаєте за краще жити за межами кампуса, також доступний широкий спектр доступного житла, від одномісних номерів до квартир, таунхаусів і багато іншого!Ліам Андерсон / Пексель

107949_pexels-photo-1458318.jpeg

Доступність

Durham College - це організація, що керується цінностями, яка прагне до рівного доступу, різноманітності, поваги та якості обслуговування клієнтів. З цією метою ми прагнемо розвивати доступне середовище в нашій організації.

Поточний аналіз потреб нашої доступності призвів до розвитку партнерських відносин у межах установи та спільноти. Продовжують розвиватися партнерські відносини для безбар'єрного планування; доступність досвіду за допомогою дослідницьких ініціатив; підтримка самовизначення осіб з інвалідністю.

Прихильність Durham College до найвищого рівня обслуговування клієнтів включає зосередження уваги на задоволенні потреб наших клієнтів з обмеженими можливостями. Маючи на увазі це зобов'язання, цей сайт був розроблений для надання інформації, що стосується доступності в Durham College включаючи:

 • Як надати відгук про доступність нашої установи;
 • Зміни та / або скасування наших послуг;
 • Ресурси для доступу до приміщень для інвалідів; і
 • Наші ініціативи доступності.


Альтернативні формати

Крім того, Durham College спілкуватиметься з людьми з обмеженими можливостями таким чином, щоб враховувати їх інваліди. Таким чином, згідно з AODA, документи коледжу доступні в альтернативному форматі за запитом. Політика Durham College доступна в електронному форматі на нашому веб-сайті http://www.durhamcollege.ca/about-us/corporate-links/governance/policies/.

Якщо вам потрібні документи в альтернативному форматі, надішліть свій запит у відповідний відділ чи шкільний офіс. Ви також можете зв'язатися з офісом доступності за телефоном 905-721-2000 розширення 3042 або електронною поштою на [email protected] для отримання інформації про те, як отримати доступ до документів в інших форматах.

Ми рекомендуємо вам регулярно відвідувати цей сайт на корисні ресурси та оновлену інформацію.Baim Hanif / Unsplash

silhouette of people standing on hill

Розташування

Розташування
 • 2000 Simcoe St. N., L1G 0C5, Oshawa

 • 1610 Champlain Avenue, L1N 6A7, Whitby

Запитання