Keystone logo
Duke University Програма проживання Дьюка до вступу в університет
Duke University

Програма проживання Дьюка до вступу в університет

Durham, США

1 Weeks

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

16 Jun 2024

USD 2 800 *

На кампусі

* двотижневі програми | однотижневі програми: 1400 дол

Введення

Програми Duke Pre-College забезпечують мотивованим учням 6-11 класів експериментальне навчання та академічний досвід в університетському середовищі. Програми Duke Pre-College Residential Programs надихають і кидають виклик наступному поколінню мислителів і лідерів, водночас пропонуючи їм зазирнути у можливості їхнього майбутнього. Наші різноманітні курси адаптовані до інтересів і питань, які найбільше цікавлять сучасних студентів, і водночас забезпечують досвід роботи з Duke через взаємодію з викладачами Duke, дослідниками та запрошеними доповідачами, які є експертами у своїх галузях.

Під час інтернатної програми Pre-College студенти насолоджуються незабутніми враженнями від проживання та навчання. Вони живуть у студентських гуртожитках, їдять у закладах харчування світового класу та відвідують значні місця в кампусі та його околицях. У той же час вони налагоджують зв’язки з однолітками з усього світу та навчаються у викладачів і докторантів Дьюка, а також у експертів галузі.

Тижневі програми

 • класи: 6-11
 • Дати: 30 червня-5 липня, 21-26 липня
 • Вартість навчання: $1400,00
 • Номер & Харчування: $750,00*
  *5 ночей проживання, 6 днів харчування

Двотижневі програми

 • класи: 6-11
 • Дати: 16-28 червня, 7-19 липня
 • Вартість навчання: $2,800.00
 • Номер & Харчування: 1900,00 $*
  *12 ночей проживання, 13 днів харчування, постільна білизна

Що входить

Навчання: заняття з 9:00 до 16:00 щодня з професійними, досвідченими інструкторами та помічниками вчителів; всі книги та приладдя; запрошені спікери; плата за вхід і транспорт на екскурсії; семінари College Connections та інші клубні заходи; вечірні та вихідні світські заходи; відвідування головного кампусу та спортивних споруд з гідом.

Номер & Рада: житло в житловому корпусі East Campus; Цілодобовий стаціонар та медичний персонал; всі страви; основна постільна білизна та рушники; транспортування в/з RDU.

Прийом

Про Школу

Запитання