Keystone logo
© Duke University
Duke University

Duke University

Duke University

Введення

Університет Дьюка пропонує програми безперервного навчання, розроблені для залучення окремих осіб, організацій і спільнот до фундаментального та трансформаційного досвіду навчання. Мета Duke полягає в тому, щоб забезпечити збагачення освіти протягом усього життя, усунути прогалини в робочій силі та бути партнером вибору для тих, хто навчається протягом усього життя.

Ми служимо Університету Дьюка, працюючи над створенням спільноти студентів, які сприймають розвиток, співпрацю, креативність, цілісність і почуття включеності. Ми прагнемо виявляти та зараховувати студентів, які демонструють інтелектуальну силу, любов до навчання, почуття уяви та відкритості, а також відданість своїм громадам; ми шукаємо студентів, які роблять речі краще та добре ставляться до інших.

Створюючи нашу спільноту, ми особливо шукаємо студентів, які шанують та колективно представляють широкий спектр талантів, досвіду, життєвого досвіду та перспектив. Ми віримо, що різноманітне співтовариство краще готує студентів до збагачуючого досвіду бакалаврату та життя, яке має значення та вплив. Ми розглядатимемо кожного заявника як особистість, особливо враховуючи контекст їхніх унікальних обставин і невідповідність можливостей і ресурсів, з якими стикаються учні, сім’ї, школи та громади.

Ми прагнемо підтримувати та сприяти відданості Дюка справедливості. Ми будемо спілкуватися всередині та зовні з чесністю та ясністю, і будемо ставитися до наших колег з повагою, розумінням та добротою.

Розташування

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

Запитання