Delmar College

Delmar College

Delmar College

Введення

Ми вважаємо, що вибір школи, яка пропонує найкращі умови для навчання та можливості працевлаштування, є найкращим шляхом до успіху. Delmar College надихає студентів у Калгарі з 1950 року. На сьогодні Дельмар є найбільш шанованим іменем середньої освіти серед професіоналів краси та має одну з найбільших мереж випускників у Калгарі. Ми підходимо до наших програм з питань волосся та естетики з орієнтованої на студента точки зору і вважаємо, що освіта, яку ми надаємо, не має рівних.

Delmar College належить і управляється Даном та Карлою Кавана, обидва мають ступінь бакалавра в Університеті Альберти, а також мають ступінь магістра в галузі управління освітою та розробки навчальних програм. Наші викладачі є фахівцями у своїх галузях та беруть участь у постійному професійному розвитку. Наші програми не тільки пропонують чудові креативні компоненти, але включають усі основи, необхідні для успішного складання державних іспитів та галузевих стандартів.

Delmar College розташований за два квартали від вокзалу Чінук у нещодавно відремонтованому приміщенні з достатньою парковкою для клієнтів. Ми зареєстровані відповідно до Закону про приватне професійне навчання і є членами Національної асоціації коледжів кар'єри (NACC), а також Асоціації коледжів кар'єри Альберти (AACS) і є давнім членом бюро кращого бізнесу.

Розташування

 • Corpus Christi

  2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

  • Corpus Christi

   101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

   Запитання