Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Введення

Вибір

Ми прагнемо випускати глобальних випускників з міжнародними дипломами: 195 університетів-партнерів у всьому світі надають студентам багато можливостей набути досвіду та отримати кредити для отримання ступеня через семестри по обміну, стажування та навчання з подвійним дипломом за кордоном. Фактично, всі ступені бакалавра включають обов’язковий семестр стажування, який можна пройти як на території країни, так і за кордоном.

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 регіональними та транснаціональними компаніями, включаючи глобальних гравців, таких як BMW, MAN, Continental, ZF та Siemens, де студенти можуть отримати неоціненний досвід роботи. На додаток до цього в службі кар’єри університету проводиться програма наставництва, в рамках якої студенти співпрацюють з професійним наставником бізнесу, щоб допомогти їм досягти своїх професійних цілей. Це активне просування заспокоює перехід від академічної до професійної кар’єри, тобто наші випускники особливо успішні на ринку праці.

Статистика

Майже 8000 наших студентів, включаючи 30% іноземних студентів, вивчають ряд курсів, які викладаються англійською або німецькою мовами.

  Особливості кампусу

  Навчальні кампуси

  Студенти розподілені на восьми факультетах у двох кампусах. У головному кампусі в Деггендорфі є широкий спектр програм навчання англійською або німецькою мовами. У Європейському кампусі Rottal-Inn всі студенти навчаються виключно англійською мовою (при цьому іноземні студенти відвідують уроки німецької мови). Ці два кампуси знаходяться в одній годині їзди один від одного, і обидва знаходяться в Баварії, Південна Німеччина.

  Ми вважаємо, що чудовий спосіб життя є важливим фактором добробуту наших студентів. Студенти отримують підтримку з багатьма зручностями, такими як ряд студентських клубів, широка спортивна програма (наразі ми є чемпіонами німецьких університетів з футболу), великий міжнародний офіс, мовний центр та служба кар’єри. Кожного літа ми організовуємо день відкритих дверей у кампусі та музичний фестиваль.

  Усі факультети, майстерні та сервісні центри для наших студентів розташовані в нашому кампусі, на території та навколо нього, створюючи відкрите, дружнє та комунікабельне середовище серед співробітників, студентів та викладачів.

  • Перегляньте наші навчальні кампуси на www.th-deg.de/en/dit/campuses

  Зображення кампусу Деггендорфа:

  Зображення європейського кампусу:

   Розташування

   • Max-Breiherr-Str. 32

   • Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   Запитання