Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Введення

Дар Лагут - це професійний мовний центр в Марокко, який протягом року проводить інтенсивні курси на всіх рівнях сучасного арабського та розмовного марокканського арабського мовлення.


Заснована в 2004 році в самому центрі міста Тетуан на півночі Марокко, Дар Лагут швидко створив міцну і шановану репутацію як крос-культурний центр в арабському світі. Що допомогло нам зробити такий чудовий старт:/>


Наше розташування/>

Ідеально розташований у центрі центру міста Тетуан, який був оголошений ЮНЕСКО всесвітньою культурною спадщиною, ми пропонуємо нашим учням найкращі з Марокко. Під час вивчення арабської мови в Тетуані студенти можуть насолоджуватися відмінними пляжами міста, його вічнозеленими горами Ріф та його п'ятирічною Медіною.


Наша якість/>

Член Форуму з освіти за кордоном, Дар Лагут постійно доставляє найвищу якість освітніх послуг. У Дар-Лохат студенти користуються маленькими класами від трьох до восьми студентів та широким спектром екскурсій та соціальних та культурних заходів, що дозволяє їм максимально використовувати свій міжнародний досвід.


Наші вчителі/>

Наші мовні курси проводяться ентузіазмом, багатомовними, кваліфікованими та досвідченими викладачами, які виключно займаються вивченням арабської мови для тих, хто не є носіями мови.


Наша Міжнародна Атмосфера/>

Ми вітаємо дуже різноманітний та міжнародний студентський корпус протягом року, створюючи цікаве, стимулююче та мультикультурне навчальне середовище.

72349_chart.png


Наша соціальна програма/>

Завдяки різноманітним зануренням та мовному обміну, ми надаємо нашим студентам повсякденний контакт з марокканським життям, дозволяючи їм розширювати свій словниковий запас, покращувати їхню розмовну мову та краще розуміти місцеву культуру.

Розташування

Розташування
  • Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud, 93000, Tetouan

Запитання