Damelin Part Time Курс в ньому - управління проектами в середовищі інформаційних технологій
Damelin Part Time

Курс в ньому - управління проектами в середовищі інформаційних технологій

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

0 Hours

Request teaching languages

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Курс в ньому - Навички програми в галузі управління проектами прикладної в середовищі інформаційних технологій


Сертифікація

Після успішного завершення програми, якщо учень виявляється "компетентний" в PoE, учень одержить лист Damelin результатів викладом блок стандартів, які охоплюються Damelin і буде застосовуватися до MICT SETA від імені учня для схвалення компетентності проти блоку стандартів, які охоплюються разом з кредитами, отриманими. Після успішного завершення додаткового зовнішнього іспиту Certified Associate з управління проектами (CAPM) учень отримає сертифікат від PMI (Project Management Institute).


Вимоги під час вступу

 • Базові навички в англійській та математики в НСК 4/Grade рівні 12 або еквівалент
 • Можливість використання персонального комп'ютера грамотно


Тривалість курсу

Тривалість програми складає 118 годин, а навчання є обличчям до обличчя на основі умовної НСК годин. Це виключає часу для завершення оцінки, проводити дослідження і самостійних занять. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах.


Курс Введення

Ця програма на програмне забезпечення управління проектами призначена для вперше керівників проектів та менеджерів проектів, бажаючих розширити і закріпити свої знання. Програма спрямована на надання студентам основні навички, знання і компетентність, щоб ефективно розуміти і керувати інформаційно-технологічних проектів. Існує необхідність для курсу з управління проектами з особливим акцентом на управління інформаційними технологіями (ІТ) проектів.З урахуванням зростання ІТ-індустрії, існує потреба в комп'ютерних фахівців, а також менеджерів проектів, отримати практичні та теоретичні основи для управління ІТ-проектами, так як ця область була грубо нехтували протягом довгого часу. Це Навики Програма є частиною повної кваліфікації, який відображається на кластер одиниці стандарти, взяті з програми, яка акредитована MICT SETA, а саме Національний Сертифікат: Інформаційні технології: Розвиток систем SAQA ID 48872, НСК рівні 5, 131 кредитів.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Основи операційної стратегії та управління проектами
  • London, Великобританія
 • Розширений менеджмент проектів
  • London, Великобританія
 • Управління проектами, від теорії до практики
  • Prague, Чеська Республіка