Keystone logo
Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Введення

Cracow School of Art and Fashion Design була створена 30 років тому в Кракові, культурній столиці Польщі. Школа пропонує навчання англійською мовою в таких галузях:

  • Дизайн моди - Диплом: Дизайнер одягу
  • Школа творчої фотографії - диплом: фотограф образотворчого мистецтва

Наші викладацькі працівники - це всі фахівці в різних областях моди чи фотографії, що дозволяє їм надавати навчальні програми, що допомагають студентам звільнити свій повний потенціал. Студенти Cracow School of Art and Fashion Design отримують інтенсивну освіту з індивідуальною увагою. Після закінчення навчання вони можуть розпочати професійну кар’єру з дивовижним портфелем.

Школа дозволяє студентам вільно та часто взаємодіяти, заохочуючи обмін ідеями та дискусії. Неформальна, жвава атмосфера створює спільноту працюючих художників.

Мовні вимоги

Заняття проводяться англійською мовою, а англійська мова володіє проміжним рівнем. Заняття польською мовою проводяться перший рік навчання і не є обов’язковими. Ми радимо пройти принаймні одномісячний курс польської виживання до початку навчального року, щоб полегшити ваше життя в Польщі.

Для наших перспективних студентів, які вирішили вивчати польську мову в Кракові, ми відкриваємо одномісячний мовний курс у вересні.

Кар'єрні перспективи випускників

Наші випускники моди працюють у всіх сферах моди на високо помітних модних підприємствах Польщі та за кордоном. Багато хто відкрив власні компанії. Вони також працюють дизайнерами та консультантами-фрілансерами, модельєрами, журналістами моди, стилістами, фотографами, ілюстраторами, особистими покупцями, мерчандайзерами та представниками зв'язків з громадськістю.

Наші випускники фотографії знайшли роботу в рекламних компаніях та модних журналах. Деякі спеціалізувалися також на фотожурналістиці чи весільній фотографії, а багато хто відкрив власний бізнес.

Розташування

  • Kraków

    ul. Zamoyskiego 52, 30-523, Kraków

Запитання