Keystone logo
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Будь ласка, приєднайтеся до нашого вебінару щодо нашої пропозиції курсу на осінь 2024 року та 2024/2025 року

Вівторок, будь-ласка, приєднайтеся до нашого вебінару щодо курсів літа 2024, осені 2024 та 2024/2025 14 січня 2024 року о 13:30 [за французьким часом]

Введення

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne (CCFS)з 1919 року приймає студентів з усього світу, від справжніх початківців до викладачів французької мови як іноземної. Cours de Civilisation Française de la Sorbonne пропонує курси французької мови з фонетики та уроки французької цивілізації. Вони також пропонують спеціалізовані модулі (TCF, DELF, DALF), які полегшують вступ до французьких університетів. Наш навчальний центр розташований за адресою 16 -22 rue de Martignac - 75007 Paris. Секретаріат готовий прийняти вас і відповісти на всі ваші запитання. Ми також пропонуємо житлову допомогу, адміністративну підтримку, культурні послуги, бібліотеку, кілька навчальних залів, гуртожиток, комп'ютерні класи. Усі класи обладнані інтерактивними дошками (IWB), а наші фонетичні лабораторії оснащені передовими ІТ-технологіями. Доступ до Інтернету забезпечує мережа Wi-Fi, яка охоплює всю будівлю.

Екзаменаційний центр

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne також має офіційний іспитовий центр для складання французьких національних іспитів TCF, DELF і DALF. Наш екзаменаційний центр складається з двох центрів: TCF (French Knowledge Test) і DELF-DALF (Diploma in French Studies – Diploma in Advanced French). Ці тести призначені для оцінки загального рівня французької мови, як визначено Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CEFR). Вони призначені для всіх, хто хоче оцінити та підтвердити свої знання французької мови — з професійних, особистих чи академічних причин — простим, надійним і швидким способом.

CCFS Sorbonne [FLE à Paris] (@ccfssorbonne) • Світлини та відео Instagram

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne | Париж | Facebook

CCFS Сорбонна (@ccfsorbonne) / Twitter

href="https://www.linkedin.com/company/ccfs-sorbonne/

Прийом

Умови вступу: вік від 18 років, повна середня освіта (рівень бакалавра).

Візові вимоги

Студенти з-за меж Європейського Союзу, які бажають навчатися більше 3 місяців, можуть подати заявку на отримання студентської візи, зареєструвавшись на курси французької цивілізації в Сорбонні.

Стипендії та фінансування

Студенти зі статусом політичного біженця або статусомЄвропейський тимчасовий захист, можете зв’язатися з нами та подати заявку на часткову допомогу

Відгуки учнів

Розташування

  • Paris

    16-22, rue de Martignac, 75007, Paris

Запитання