Cornerstone Bible College for Mission Training

Cornerstone Bible College for Mission Training

Cornerstone Bible College for Mission Training

Введення

Головний центр міжкультурних досліджень - це ...

... Біблійний коледж для підготовки місій, який пропонує студентам практичне та академічне навчання в місії. Більшість співробітників Cornerstone мають глибокий досвід місії.

У Нарощувальному Біблійному коледжі ми навчаємо людей спілкуватися з євангелією між культурами. Окрім загального біблійного та богословського навчання, наш акцент робиться на місіологічних дисциплінах, міжкультурному спілкуванні та підготовці до життя та роботи в іншій культурі. Життя у міжнародній та міжкультурній спільноті коледжу є частиною тренінгу.

Наріжним каменем є міжконфесійний Євангелічний Біблійний коледж. Ми твердо стоїмо на основних євангельських віруваннях. Ми відкриті для обговорення та розбіжностей у думках щодо вторинних питань, але прагнемо уникати суперечок і крайностей.

Школа була заснована і належить WEC-International (веб-сайт), але ми готуємо кандидатів для багатьох місійних організацій, агенцій допомоги та церковних місій.


Наша мета

Мета головного моста виражена у нашій місії:


"Практичне тренування місій на основі Біблії у різних культурах"


Наші інструменти - це програма біблійних, теологічних, місіологічних досліджень та практичного служіння у міжнародному співтоваристві.

Наша мета - розвивати студентів духовно, розумово і морально, а також надати їм інформацію та навички, необхідні для розширення та розвитку Церкви Ісуса Христа.


Ми віримо в

  1. Один Бог, творець і підтримувач усіх речей, які вічно існують у трьох осіб: Отець, Син і Святий Дух.
  2. Божество і людство нашого Господа Ісуса Христа, його незаймане народження і безгрішне життя, його чудеса, спокутна смерть на хресті для нас, його тілесне воскресіння, Його сходження до правильної руки Отця, його роботи як посередника і його повернення до влади і слави.
  3. Служба Святого Духа перетворює життя і дає змогу жити і служити.
  4. Святе Письмо, як Старий, так і Новий Заповіти, як це було спочатку дано Богом, божественним натхненним, непогрішним, цілком достовірним і остаточним авторитетом у всіх питаннях віри та поведінки.
  5. Грішність і провина всього людства з моменту падіння, так що кожна людина підпадає під Божий суд.
  6. Викуп через кров Господа нашого Ісуса Христа і відродження Святим Духом як необхідне для спасіння.
  7. Обгрунтування грішника виключно благодаттю Божою через віру в Христа.
  8. Воскресіння мертвих: ті, хто в Христі воскрес до вічного життя з Богом, і ті, хто поза Христа воскрес до остаточного суду.
  9. Єдність у Христі всіх віруючих, які складають Церкву, його тіло, яке є його свідком у всьому світі.


Місце для вас і вашої родини!

Сьогодні пари з дітьми складають значну частину кандидатів-місіонерів. Cornerstone Bible College for Mission Training намагається створити в коледжі атмосферу для сім'ї. Ми робимо все можливе, щоб надавати послуги та поради, щоб допомогти учням з дітьми поєднувати навчання та турботу про сім'ю.


Історія кульмінації

У 1947 році WEC International заснував місіонерський навчальний коледж у Глазго. Велику потребу відчувала підготовка біблійних коледжів, спеціально призначених для підготовки кандидатів-місіонерів. Через кілька років другий МТК був відкритий в Тасманії, Австралія. Наприкінці сімдесятих років МКТ у Глазго повинен був закрити через обмежене розміщення. Керівництво WEC вирішило, що потрібно шукати нове місце на континенті Європи. Після великої молитви і пошуку колишнього монастиря в Бьюжені на південному сході Нідерландів було знайдено і придбано в 1988 році. У монастирі проживали дві католицькі сестри, які протягом багатьох років служили місцевій громаді. Коли сестри Джулі Постель почули про акцент, присвячений молитві та місії, WEC рада продати майно.


Дві пари з Австралійського МТС започаткували цей новий "Euro MTC", і перші студенти приїхали до осені 1989 року, докладаючи багато важкої роботи. Це була справжня віра і велика допомога, і фінанси надходили з багатьох несподіваних джерел.


У 1997 році назва школи була змінена на Cornerstone - Центр міжкультурних досліджень. У 1998 році сусідня будівля місцевої початкової школи стала вакантною і купленою, збільшивши місце для навчальних закладів та дитячих закладів.

Розташування

Розташування
  • Hagelkruisstraat 19, 5835, Beugen

Запитання