© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Введення

Вступ

Continuing and Professional Education at The New School використовує перспективний підхід до навчання, пропонуючи курси та лекції від практиків, які є найкращими у своїх галузях. Ми пропонуємо широкий спектр предметів для тих, хто навчається, починаючи від студентів, які починають свій творчий шлях, і закінчуючи керівниками найвпливовіших організацій світу. Тут ви можете процвітати, незалежно від того, чи займаєтеся ви професійною практикою, починаєте навчання в коледжі чи хочете додати нові навички до свого професійного набору інструментів.

Сертифікаційні програми

Сертифікат Parsons є плацдармом для професійного розвитку, атестатом від акредитованого університету, який є гнучкою та доступною альтернативою програмі отримання ступеня. Студенти виграють від невеликих розмірів класів і прямої взаємодії з викладачами та однолітками в онлайн-форматі, що розвивається самостійно, зосередженим на проектному навчанні. Сертифікати, які мають тривалість від двох до восьми курсів, видаються менш ніж за два роки, деякі за один семестр. Заява не потрібна. Студенти можуть бути новачками в мистецтві та дизайні або вступити, щоб розширити свої навички та зміцнити своє портфоліо; багато хто використав свій досвід у абсолютно новій кар’єрі та підприємницьких можливостях.

Виконавча освіта

Наші пропозиції щодо освіти для керівних кадрів базуються на Школі дизайну Парсонса та її провідному досвіді інновацій у навчальній програмі, методах співпраці та новаторському використанні технологій і експериментів для надання передового міждисциплінарного досвіду. У той час як інші програми для керівників зосереджені на «окупності інвестицій», Parsons Executive Education лідирує з «окупністю дизайну», яка використовує дизайн для покращення продуктивності, підвищення стійкості, створення нових динамічних клієнтів і максимального зростання. Наші дипломи, сертифікати та програми відкритої реєстрації дозволяють керівникам культивувати дизайн як метод і спосіб мислення, який буде використовуватися як каталізатор стратегії, рушійна сила трансформації та вирішення проблеми складності.

Розташування

  • New York

    New York, США

    Запитання