Columbia College in Canada

Columbia College in Canada

Columbia College in Canada

Введення

Заснований у 1936 році, Колумбійський коледж з гордістю служить найдавнішим міжнародним неприбутковим коледжем Канади. Тисячі канадських та іноземних студентів закінчили свою кваліфікацію в Колумбійському коледжі та використали їх як платформу для успішної університетської кар'єри.

Протягом багатьох років Колумбійський коледж постійно входив до трійки найкращих постачальників іноземних студентів до Університету Британської Колумбії. Колумбійський коледж також направляє велику кількість студентів до університету Саймона Фрейзера, іншого великого університету Ванкувера.

Колумбійський коледж - це незалежна благодійна організація, яка пропонує курси першого та другого курсів університетського рівня, які можуть призвести до здобуття ступеня аспіранта Колумбійського коледжу та можуть бути повністю передані місцевим університетам. Колумбійський коледж також пропонує програми середньої школи, включаючи сертифіковану середню старшу програму Міністерства освіти Британської Колумбії та програму вивчення англійської мови для академічних цілей, яка акредитована Канадами мов.

Розташування

geopoint
  • 438 Terminal Avenue Vancouver, BC Canada V6A 0C1, , Vancouver

Запитання