Collingham College Музика рівня
Collingham College

Музика рівня

Earl's Court, Великобританія

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Музика рівня пропонує студентам можливість вивчити та розвинути розуміння історії музики, композиції та виконання. Новий A-рівень має на меті забезпечити учнів необхідними інструментами для вивчення музики на університетському рівні або потенційно отримати роботу в музичній індустрії. Новий рівень AS забезпечує студенту глибоке розуміння основних орендарів виконання, композиції та історії музики.

Музика поєднує творчість, уяву та академічне навчання так, як це робить жоден інший предмет. Це курс, який високо оцінюється університетами за широту навичок, які розвиваються студентами. Незважаючи на те, що не є строго необхідним проходження GCSE з музики, студенти, які починають курс AS або A, повинні мати міцну основу в теорії музики, в ідеалі, склавши іспит асоційованої ради 5 класу, та володіти інструментальним та вокальним виконанням. музики.

Ефективність вивчається як на рівні AS, так і на рівні A. В обох курсах студент повинен буде представити відеозапис власної гри. Для початку обох курсів потрібна оцінка 5 за шкалою ABRSM або Трійці.

Склад вивчається як для рівня АС, так і для рівня А. В обох курсах студенти мають можливість створити власні оригінальні роботи разом із портфоліо стилістичних композиційних проектів, встановлених OCR. Студентам пропонується розвивати вміння за допомогою програм для позначення музики, таких як Sibelius або Finale.

Про Школу

Запитання

Подібні курси