Coastline Community College Менеджмент охорони здоров’я - доцент наук
Coastline Community College

Менеджмент охорони здоров’я - доцент наук

Fountain Valley, США

0 Hours

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма управління охороною здоров'я призначена для лікаря, який розглядає можливість піднятися сходами управління охороною здоров'я. Охорона здоров’я є однією з найбільш динамічних та найбільш розвиваються галузей сьогодні. Це найбільша галузь у США та другий за величиною роботодавець із понад 11 мільйонами робочих місць, що представляє широкий спектр управлінських можливостей та викликів. Курси за цією програмою допоможуть студенту вивчити сферу управління та надати їм знання та інформацію, щоб викликати у них інтерес та розглянути можливість підвищення мобільності в галузі охорони здоров'я. Ця програма призначена для того, щоб допомогти офісному, адміністративному та допоміжному персоналу в медичній галузі розглянути можливість просування на керівні посади. Програма готує студентів до переходу на бакалаврські програми в галузі охорони здоров'я, бізнесу, організаційної поведінки, управління та лідерства.

Після завершення цієї програми студенти зможуть:

Застосовуйте принципи та правові норми управління охороною здоров’я до реальних ситуацій.

Ефективно повідомляти про рішення управлінських питань в організаційному середовищі (охорона здоров'я), використовуючи відповідні мови та інструменти та демонструючи розуміння термінів та концепцій управління.

Розробити та демонструвати високі стандарти професійної практики, демонструючи обізнаність про етичні та соціальні обов'язки в сучасних полікультурних, орієнтованих на команду, швидко мінливих умовах охорони здоров'я / управління.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Postgraduate Diploma in Health Management (PGDipHealMgt)
  • Dunedin, Нова Зеландія
 • Диплом аспіранта з управління охороною здоров’я та лідерства
  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Lagos, Нігерія
  • + 14 Більше
 • Свідоцтво про аспірантуру з менеджменту охорони здоров'я
  • London, Канада