© CESI
CESI - École d'Ingénieurs

CESI - École d'Ingénieurs

CESI - École d'Ingénieurs

Введення

Досконалість поза коробкою

CESI, Вища інженерна школа, заснована в 1958 році промисловими компаніями, сьогодні має 28 000 студентів у 25 кампусах по всій Франції, оснащених найсучаснішим навчальним обладнанням, 106 000 випускників, 8 000 компаній-партнерів і 130 партнерств з університетами по всьому світу. світ.

CESI розробив унікальну модель у сфері вищої освіти. Наша Вища інженерна школа допомагає своїм студентам у таких сферах, як

 • Промисловість та інновації
 • ІТ та розробка програмного забезпечення/цифрові технології
 • Якість, безпека, навколишнє середовище та сталий розвиток
 • Цивільне будівництво та будівництво

через свою навчальну пропозицію, яка включає такі програми: програма «Grande École», ступінь бакалавра, професійний ступінь магістра, програми для післядипломної освіти®, програми для керівників, Ph.D. Програма та програми для іноземних студентів. Переконаний у необхідності поєднання науки та технологій із соціальними науками, CESI також виділяється завдяки своїм програмам у галузі людських ресурсів та менеджменту.

Вибір міжнародних програм CESI

Як міжнародний, франкомовний та англомовний студент, ви маєте можливість вивчати різні програми CESI у Франції, залежно від вашого рівня освіти, починаючи від ступенів бакалавра до ступенів післядипломної освіти або еквівалентних ступенів, отриманих за кордоном:

 • Програма «Grande École» (ступінь магістра)
 • Master’s Degree in Engineering
 • Магістр з комп'ютерних наук
 • Executive Post-Graduate Programs®

Деякі з наших програм пропонують так званий підготовчий рік, що дає вам змогу покращити свої академічні чи мовні навички та, таким чином, полегшить вам продовження навчання: Pathway інженерного ступеня.

Оскільки вітати вас є одним із зобов’язань CESI, наші команди підтримають вас у підготовці до вашого прибуття та подбають про всі адміністративні процедури, яку б програму ви не вибрали.

Міжнародний аспект лежить в основі нашого стратегічного та освітнього плану. Яка ціль? Щоб запропонувати вам справді мультикультурний досвід, можливість розширити ваші горизонти та вікно на ринок праці у Франції та за кордоном. Усі навчальні програми CESI відповідають європейським та міжнародним стандартам, зокрема, розбиваючи навчальний рік на семестри або надаючи кредити ECTS. Крім того, CESI має статут ERASMUS+ і співпрацює з багатьма міжнародними гравцями, такими як Campus France або CDIO Initiative.

Статистика

Ключові цифри

 • 60 років досвіду в інженерній підготовці
 • 106 000 випускників
 • 28 000 студентів щороку навчаються в наших 25 кампусах
 • 9 Executive Post-Graduate Programs®, сертифіковані CGE
 • 130 університетів-партнерів по всьому світу
 • 8000 компаній-партнерів

  Особливості кампусу

  25 кампусів у Франції

  CESI охоплює всю територію Франції своїми 25 кампусами.

  Асоціації, наповнені досвідом для розвитку ваших навичок

  BDE (Студентська рада) і BDS (Спортивна рада) сприяють громадському життю в кампусі. Щороку студенти обирають BDE, який відповідає за всі події на кампусі.

  У наших 25 кампусах є понад 100 клубів та асоціацій.

  Завдяки цим заняттям учні формують додаткові навички.

  Студенти можуть вести чи брати участь у різноманітних заходах, а також брати участь у різних спортивних, культурних чи гуманітарних заходах, часто національного масштабу:

  • Участь у змаганнях Grandes Écoles: e=M6, Course Croisière de l'EDHEC, Euromanager, 4L Trophy, 24H de Stan, Coupe de France de robotique, Défi H, Challenge du Monde des Grandes Ecoles.
  • Організація гуманітарних місій: питна вода в Нікарагуа, бібліотека в Мексиці, взаємодопомога для Гаїті.
  • Культурні та спортивні заходи: музика, картинг, футбол, волейбол, сальса, організація вихідних (лижі, європейські столиці).

  Наші кампуси також беруть участь у ErasmusDays і пропонують ряд європейських і міжнародних заходів протягом року, часто організованих нашими студентами.

  Інтеграційний семінар

  Рік починається семінаром з освітньої інтеграції на кампусі. Цей семінар дає змогу дізнатися про свій клас і методи проблемного та проектного навчання, які використовуються в школі.

  Інтеграційні вихідні (WEI)

  Кожного року команда організовує WEI. Ця ключова подія збирає нових студентів і студентів старших курсів з кожного кампусу, щоб допомогти їм легше інтегруватися.

  Для WEI завжди обирають виняткове місце, де пропонується багато спортивних та розважальних заходів!

   Прийом

   Бакалаврський рівень

   Рівень бакалавра (п'ятирічна інженерна програма) доступний після отримання диплома про середню наукову або технологічну освіту, еквівалентного французькій середній освіті.

   Програма складається з двох років навчання на бакалавріаті (які не ведуть до ступеня), а потім три роки в інженерній програмі, що веде до ступеню інженера (ступінь магістра).

   Вищий рівень

   Вищий рівень (трирічна інженерна програма) веде до здобуття ступеня інженера (ступінь магістра). Він доступний після отримання ступеня бакалавра, ступеня бакалавра (bac+3) або CPGE (бакалаврські курси для вищої освіти), а також певних ступенів бакалавра bac+2 (курси професійної підготовки (BTS), технічні ступені (BUT2), Ступінь бакалавра bac+2) за певних умов.

   Ця програма доступна французькою або англійською мовами (промислове машинобудування або цифрові науки) у деяких кампусах.

   Післядипломний рівень

   Рівень післядипломної освіти (Executive Post-Graduate Programs®) — це 12-місячна програма, яка дає вам змогу отримати дуже конкретну спеціалізацію або покращити свої знання в певній галузі. Він доступний після отримання ступеня магістра (bac +5), ступеня бакалавра (bac +4) із принаймні трирічним професійним досвідом або еквівалентного ступеня, отриманого за кордоном.

   Pathway інженерного ступеня

   Французький інженерний Pathway

   • Академічні вимоги:

   Ви повинні мати принаймні ступінь бакалавра з предмету, який ви збираєтеся вивчати в магістратурі, яка не включає мовні та/або наукові вимоги.

   • Вимоги до мови:

   Французькою мовою: необхідний рівень A2 відповідно до CEFR. Якщо у вас немає цього рівня, ви можете пройти інтенсивний мовний курс до того, як розпочнеться ваш інженерний шлях.

   Англійською мовою: якщо у вас є рівень A2 з французької мови, вам потрібен хороший рівень англійської: IELTS > 6, TOEFL (паперовий тест) > 600, TOEFL (онлайн-тест) > 90, TOEIC > 850. Якщо ви Франкомовний студент або якщо він має рівень французької мови, еквівалентний B2, вимога до англійської мови – A2.

   Pre-Master's Pathway у партнерстві з мережею «n+i».

   • Академічні вимоги:

   Ви повинні мати ступінь бакалавра з предмету, який ви збираєтеся вивчати в магістратурі, яка не включає мовні та/або наукові вимоги.

   • Вимоги до мови:

   Французькою мовою: необхідний рівень A2 відповідно до CEFR. Якщо у вас немає цього рівня, ви можете пройти інтенсивний мовний курс перед початком Pathway до магістратури.

   Дізнайтеся більше про PIL (Language Integration Package) nplusi.

   Англійською мовою: якщо у вас є рівень A2 з французької мови, вам потрібен хороший рівень англійської: IELTS > 6, TOEFL (паперовий тест) > 600, TOEFL (онлайн-тест) > 90, TOEIC > 850. Якщо ви Франкомовний студент або має рівень французької мови, еквівалентний B2, вимога до володіння англійською – A2.

   Стипендії та фінансування

   Кампус Франції

   Залежно від вашого профілю чи країни походження ви також можете мати право на отримання інших стипендій. Перегляньте брошуру стипендії Campus France.

   Excellence Major

   Стипендії Excellence-Major присуджуються на основі виняткових критеріїв успішності міжнародним випускникам середніх шкіл із мережі французьких середніх шкіл у всьому світі, щоб вони могли продовжувати навчання у вищій освіті у Франції.

   FlyWire

   FlyWire, глобальна компанія, що розробляє платіжні засоби та програмне забезпечення, пропонує стипендії через Благодійний фонд Flywire, який прагне покращити доступ до якісної освіти та охорони здоров’я. Стипендії призначаються студентам, які відповідають вимогам, щоб допомогти їм керувати витратами, пов’язаними з їхньою освітою.

   Стипендія Авенір

   Для студентів іспанської або франко-іспанської національності.

   Стипендії DAAD

   Заснована в Гейдельберзі в 1925 році, DAAD стала однією з провідних світових фінансових організацій для міжнародного обміну студентами та дослідниками.

   FGYO

   Франко-німецька молодіжна служба (FGYO) може субсидувати ваше перебування.

   Розташування

   • Lille

    Campus Arts et Métiers 8 Bd Louis XIV, 59000, Lille

    • Arras

     7 rue Diderot, 62000, Arras

     • Rouen

      80 rue Edmund Halley Rouen Madrillet Innovation Saint-Étienne-du-Rouvray , 76800 , Rouen

      • Reims

       7 bis avenue Robert Schuman, 51100, Reims

       • Nanterre

        93 boulevard de La Seine CS 40177, 92023, Nanterre

        • Caen

         Campus EPOPEA 4 place Boston CITIS bat. Ambassadeur Hérouville-Saint-Clair , 14200, Caen

         • Brest

          2 avenue de Provence, 29200, Brest

          • Le Mans

           44 avenue Frédéric Auguste Bartholdi, 72000, Le Mans

           • Orléans

            1 Allée du Titane, 45100, Orléans

            • Vandœuvre-lès-Nancy

             CESI École d’Ingénieurs 19 Avenue De La Forêt De Haye, 54500, Vandœuvre-lès-Nancy

             • Strasbourg

              2 allée des Foulons Parc des Tanneries BP 50016 Lingolsheim, 67380, Strasbourg

              • Saint-Nazaire

               24, le Paquebot, 44603, Saint-Nazaire

               • Nantes

                1 avenue Augustin Louis Cauchy La Chantrerie CS 10793, 44307, Nantes

                • Dijon

                 22 B rue du Cap Vert Quetigny, 21800, Dijon

                 • La Rochelle

                  Bâtiment Lab In’Tech 8 rue Isabelle Autissier Lagord, 17140, La Rochelle

                  • Angoulême

                   Pôle d’excellence 40 route de la Croix du Milieu La Couronne, 16400, Angoulême

                   • Lyon

                    La Doua 15 avenue Albert Einstein Villeurbanne, 69100, Lyon

                    • Grenoble

                     7 chemin du vieux chêne Inovallée Meylan, 38240, Grenoble

                     • Bordeaux

                      Immeuble le Phénix 264 boulevard Godard CS 90113, 33070, Bordeaux

                      • Toulouse

                       16 rue Magellan Labège, 31670, Toulouse

                       • Montpellier

                        Immeuble Le Quatrième Zone Aéroportuaire de Montpellier Méditerranée Mauguio, 34130, Montpellier

                        • Aix-en-Provence

                         La Canopée 390 Rue Claude Nicolas Ledoux, 13290, Aix-en-Provence

                         • Nice

                          13, avenue Simone Veil, 06200, Nice

                          • Pau

                           8 rue des Frères d’Orbigny, 64000, Pau

                           • Vandœuvre-lès-Nancy

                            Nancy - Spécialité Informatique de CESI 14-16 Allée de la Forêt de la Reine, 54500, Vandœuvre-lès-Nancy

                            • Assat

                             Pôle Aéropolis, Cours de l'Industrie, 1, 64510, Assat

                             • Nantes

                              Chem. de la Censive du Tertre, 44312, Nantes

                              Запитання