Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Введення

UNISAL є академічною спільнотою викладачів, студентів і адміністративний персонал, який сприяє ретельно, критичне і цілеспрямований розвиток людської особистості і культурної спадщини суспільства шляхом проведення наукових досліджень, викладання, вище і продовжує навчання і різні послуги, що пропонуються в місцевих громадах.

Християнство натхнення, католицька природа і салезіанець ідентичність UNISAL припустити бачення світу і людського закорінені й основані в гармонії з Євангелієм і мотивованого педагогіці на цінності превентивної системи жив Дон Боско.

Це означає, зокрема: прихильність єдності і спілкуванні з Церквою; вирішене варіант для молодих людей; наукове співтовариство, з чітким ідентичності Салезіянської; християнин і салезіанець орієнтованих культурний проект і навчально-пастирську підхід.

Інтеграція знань, діалог між вірою і розумом, постійного пошуку істини, навчання етики, дух свободи в любові, взаємної поваги і заохочення прав людини характеризують і оживити UNISAL як центр знань, який дає смак до вивчення і дослідження та сприяє придбанню істинної мудрості життя.

Розташування

  • Unidades em Americana, Campinas, Lorena e São Paulo, , São Paulo

Запитання