Caribbean Aviation Training Institute АВІАЦІЙНА ЕЛЕКТРОНІКА / ТЕХНОЛОГІЯ АВІОНІКИ / СЕРТИФІКАЦІЯ АВІОНІКИ
Caribbean Aviation Training Institute

АВІАЦІЙНА ЕЛЕКТРОНІКА / ТЕХНОЛОГІЯ АВІОНІКИ / СЕРТИФІКАЦІЯ АВІОНІКИ

Maleza Baja, Aguadilla, Puerto Rico, Пуерто-Ріко (США)

Request duration

Іспанська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Наш курс авіаційної техніки є спільним і доповнює курс авіаційної механіки. Під назвою AVIONICS TECHNOLOGY або технологія аеронавігаційного приладобудування (електроніка) ця 16-кредитна / приблизно 32-тижнева професійна програма являє собою поєднання навчання та діагностики та ремонту механічних приладів A&P. Ця програма присвячена тим, хто зацікавлений піти на крок далі або розширити свої знання в кар'єрі авіаційної механіки. Наша програма затверджена Департаментом освіти, акредитована як Школа передового досвіду ACCSC, та сертифікована агенціями, що керують авіаційною електронікою у всьому світі, як AEA / NCATT / ETA-I. Законопроект про гранти Pell і GI засвідчує схвалення федеральних агентств США.

Наша програма включає такі теми, як електричні схеми, цифрові схеми, оптичні волокна, випробувальне обладнання, мікропроцесори, діагностика, ремонт та монтаж джгутів. Програма також охоплює майбутні цифрові та супутникові технології, всі види засобів зв'язку та аеронавігацію.

Наша АВІОНІКОВА ТЕХНОЛОГІЯ розроблена таким чином, що ви можете отримати понад 12 ліцензій на авіаційну електроніку, щоб мати змогу негайно працювати технічним фахівцем з авіаційної техніки, а також у поєднанні з нашою програмою літаків та силових установок ви маєте право бути асистентом авіаційної механіки з концентрацією в авіаційній техніці. Пам’ятайте, що тільки механік A&P може працювати на літаку єдиним, і наше резюме створює найкращого з можливих кандидатів на роботу з літаком та його приладами!

Про Школу

Запитання