© Carrianna Field
Canvee Life School

Canvee Life School

Canvee Life School

Введення

Canvee Life School пропонує унікальний освітній досвід, який виходить за рамки традиційного навчання. Зосереджена на особистісному та професійному розвитку, школа прагне надати учням життєво важливих навичок, які часто ігноруються в звичайній освіті.

Заснована в 2007 році Canvee Life School бере активну участь у просуванні емоційної освіти в школах і університетах через некомерційні асоціації. Програми Canvee, розташовані у Валенсії, Іспанія, включають можливості жити за кордоном, зануритися в нову культуру, вивчити нову мову та отримати ключі до щастя, здоров’я та загального успіху як в особистій, так і в професійній сферах. З акцентом на наставництво та коучинг студенти отримують керівництво та підтримку протягом усього шляху.

Девіз Canvee Life School «Озброїти. Розширити можливості. Відмінно. Розважатися» втілює її місію живити розум, душу та тіло студентів, дозволяючи їм повністю розкрити свій потенціал.

Місія

У Canvee Life School ми допомагаємо людям повністю реалізувати свій потенціал як в особистому, так і в професійному житті, надаючи досвід, який змінює життя.

Бачення

Наше бачення — бути найвеселішою та найефективнішою школою особистого розвитку для молоді, яка прагне досягти успіху в житті.

Цінності

  • Зробити різницю
  • Досконалість у наших практиках
  • Відкритість і повага
  • Чесність і порядність
  • Веселитися
  • Емпатія та альтруїзм
Наш девіз

Обладнати. Розширення можливостей. Excel. Веселіться.

Наш девіз охоплює нашу місію, наголошуючи на важливості оволодіння людьми необхідними навичками, надання їм можливості брати на себе відповідальність за своє життя, дозволяючи їм досягти успіху та процвітати в різних аспектах життя. І, звичайно, отримати найвеселіший досвід у своєму житті.

Розташування

  • Valencia

    Calle Correos, 13, 4 -6, 46002, Valencia

Запитання