Keystone logo
Canadian College

Canadian College

Canadian College

Введення

Розташований у центрі Ванкувера, Canadian College на вулиці Алберні поруч із роздрібними магазинами високої моди, найкращими ресторанами та відомими готелями. Наш кампус включає 28 класних кімнат, а! ресторан, офіси та сонячне патіо на даху. У нас також є студентський гуртожиток за межами кампусу в межах пішої досяжності.

будівля

Класні кімнати розташовані на 2-му, 3-му та 4-му поверхах, з офісами на 4-му поверсі та великим садом на даху на 5-му поверсі.

Класні кімнати

Наші сучасні аудиторії, кожна з яких оснащена високошвидкісним Інтернетом, електростанціями для пристроїв студентів і екраном високої чіткості, створені для полегшення навчання, орієнтованого на студента.

ех! Ресторан

Зі смачною їжею та дружньою атмосферою, Eh! це ідеальне місце, щоб поїсти, випити та поспілкуватися після занять. Ех! пропонує знижки на харчування для студентів, а також щотижня проводить безкоштовні розмовні клуби.

Офіси

На четвертому поверсі, у великому офісі відкритого типу, наш привітний персонал готовий допомогти вам під час вашого перебування.

Патіо на даху

Внутрішній дворик на даху — це чудовий відкритий простір, де студенти можуть пообідати та взяти участь у кількох заходах, таких як літні барбекю, пінг-понг, уроки йоги та танців.

Студентська резиденція

Студентський гуртожиток розташований у центрі Ванкувера, за кілька кварталів від парку Стенлі, неподалік від багатьох недорогих ресторанів і барів і за декілька хвилин ходьби від Canadian College .

Розташування

  • Vancouver

    1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

Запитання