Keystone logo
Canadian International Career College

Canadian International Career College

Canadian International Career College

Введення

Canadian International Career College - це першокласний навчальний заклад, присвячений потребам студентів у намірах розпочати нову кар'єру або вдосконалити свої нинішні навички. У всіх тут, від приймальних працівників до викладачів адміністрації та класів, є одна амбіція та мета: надати студентам потужні навички та тренінги, що змінюють життя.

Ми заохочуємо різноманітність та пропонуємо полікультурне середовище. Ми пропонуємо курси, спеціально розроблені та пристосовані для нових іммігрантів та іноземних студентів, які зацікавлені розпочати чи продовжити складну кар'єру. Спеціально розроблені програми потужно підвищили їх здатність до життя та розвитку в Канаді.

Canadian International Career College гордістю пропонує професійні програми в галузі охорони здоров'я та догляду за дітьми, а також розважальні та мовні програми. Наші програми були спеціально розроблені з урахуванням поточних та нових потреб та викликів роботодавців. Ми постійно переглядаємо свою навчальну програму та розробляємо нові програми, щоб наші курси могли відповідати постійно мінливим вимогам сучасного ділового світу. Canadian International Career College вважає важливим тісно співпрацювати з місцевою діловою спільнотою, щоб визначити, які тренінги та навички повинні бути студентами для успіху.

Наші студенти вчаться на практиці, використовуючи професійні прийоми та інструменти. Ми поділяємо наші класи на невеликі робочі колективи, щоб ми могли приділити своїм учням максимум уваги, яка їм потрібна. Наші заняття проводяться професійними інструкторами з реальним досвідом.

Ми прагнемо особистого успіху кожного студента, надаючи йому передові навички в теплому, доброзичливому середовищі.

Розташування

  • Toronto

    Wilson Avenue,345, M3H 5W1, Toronto

    Запитання