Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Введення

Коледж округу Камден - один з найбільших, найповніших коледжів у Нью-Джерсі та навколишньому регіоні. Це життєво важливий ресурс для трансферної освіти, навчання робочої сили та культурних заходів, а ліцензія штату Нью-Джерсі отримала ліцензію з 1965 року. Місія коледжу була започаткована, коли на початку 1967 року було придбано те, що було придбано Семінарією Матері Спасителя. Осінь, перший клас студентів коледжу округу Камден почав курси на кампусі Блеквуд, а перший випускний клас був у 1969 році.

Сьогодні два кампуси коледжу в Блеквуді та Камдені, а також додаткові місця на Вишневому пагорбі та інших навчальних майданчиках поділяють спільну місію забезпечення доступної, доступної вищої освіти та професійного навчання. Присутність коледжу в місті Камден розпочалася в 1969 році, а статус повноцінного університету було присвоєно в 1991 році. Сьогодні Камденський міський кампус допомагає підтримувати економічний розвиток міста Камден та графство Камден завдяки асоційованим ступеням та навчанню робочої сили.

У 2011 році CCC взяв на себе адміністрацію Регіонального навчального центру надзвичайних ситуацій округу Камден (RETC), в місті Лейкленд, де розташовані пожежна академія округу Камден та поліцейська академія округу Камден. Того ж року все навчання дорослих, що пропонувались в Технічному інституті Камденського округу в місті Сіклервіль, потрапило під контроль Коледжу. Місце розташування коледжу Cherry Hill у місті Камден відкрилося в 2000 році в результаті унікального державно-приватного партнерства між коледжем, містечком Cherry Hill та благодійним фондом Вільяма Г. Рорера.

Коледж прагне активно забезпечувати якісну післявузову освіту, що призводить до вигідної зайнятості для жителів округу Камден та навколишньої громади. Недавні дослідження даних Міністерства освіти США показали, що CCC входить до 50-ти кращих коледжів країни за здобуттям ступеня асоційованого ступеня та серед 100 найкращих за спеціальністю, що закінчуються афро-американськими студентами. Коледж зараховує понад 17000 студентів-кредиторів щорічно на понад 100 ступенях та сертифікаційних програмах і визнаний національним лідером у програмах з передових технологій. Коледж є також важливим ресурсом для трансферної освіти, індивідуального навчання для бізнесу та промисловості та культурних мистецтв, що базуються в громаді.

Коледж підтримує найнижчий рівень навчання в державі через фіскальне управління та підприємницькі партнерства. Керуючись сильним стратегічним плануванням, адміністрація, викладачі та працівники прагнуть надавати програми та послуги, що забезпечують успіх студентів.

Розташування

Розташування
  • North Broadway,200, 08102, Camden

Запитання